Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu (2) 29.10.22

Günün NBA Kuponu (2) 29.10.22

NBA’de normal sezon heyecanı cumayı cumartesiye bağlayacak gece oynanacak 11 maçlık yoğun bir fikstürle devam edecek. Dün paylaştığım kuponla birlikte tüm tahminleri tutturmayı başardık. Bugün de aynı şekilde olmasını temenni ettiğim günün kuponunu sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.

Orlando – Charlotte : MS 2 – 1.46 (İddaa) & MS 2 – 1.65 (intobet)

Orlando Magic her ne kadar potansiyelli bir kadroya sahip olsa da yaşadığı sakatlık sorunları nedeniyle bu potansiyelini sahaya yansıtamadı henüz. Jalen Suggs, Cole Anthony gibi önemli isimler bir kez daha kenarda oturacak. Charlotte Hornets ise New York’a konuk olup uzatmada yenildikleri maçta bile son derece istikrarlı bir hücum performansı sergilemiş ve beklentilerin bir kez daha üstüne çıkmıştı. Bugünkü maçta da iyi bir oyunla galibiyet almalarını bekliyorum.

Washington – Indiana : MS 1 (-3.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.67 (intobet)

Washington Wizards şu an için yaklaşık 10 oyunculuk bir rotasyon kullanırken 6 oyuncusu çift haneli ortalamalar tutturmuş durumda. İyi bir rotasyonla oynamalarının yanı sıra gerek yay gerisi gerek de boyalı alanda istediklerini sahaya yansıtabiliyorlar. Kendi klasmanlarında ve altında olan takımlara sıkıntı yaşatacak güçteler ki Indiana da vasat ekiplerden birisi olarak bu bahsettiğim takım listesine girmekte. Ben ev sahibi ekibin galibiyet ihtimalini daha mümkün görmekteyim. 

Boston – Cleveland : ÜST (215.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (215.5) – 1.67 (intobet)

Boston Celtics şu ana kadar iyi maçlar çıkarmış olsa da işin savunma kısmında biraz sınıfta kaldı. Maç başına 115.2 sayı yiyen ekip özellikle potaya kat eden takımlara karşı biraz daha yumuşak kalmakta. Cleveland Cavaliers da şu ana kadar bu yönüyle ön plana çıkan takımlardan birisi oldu. Patlayıcı oyuncularla birlikte bunu iyi bir şekilde yaptıklarını söyleyebiliriz. Taraf dengesi olarak Boston bir tık daha ağır bassa da üst seçeneğinin mantıklı olduğunu düşünmekteyim. 

İddaa Oranı: 3.24
intobet Oranı: 4.60Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …