Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 20.02.21

Günün NBA Kuponu 20.02.21

NBA normal sezon mücadeleleri hız kesmeden devam ediyor. Cumayı Cumartesiye bağlayan gece yine yoğun bir fikstür mevcut. 9 maç oynanacak bu gece için hazırladığım kuponu sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.

Orlando Magic – Golden State Warriors : İY 1 (+3.5)  – 1.52 (İddaa) & – (Bets10)

İki takım geçtiğimiz hafta Chase Center’da, Golden State’in evinde karşı karşıya gelmişti. Orlando Magic’de Vucevic hariç önemli isimler sakatlığı nedeniyle forma giyemedi. Fakat takım buna rağmen son çeyreğe kadar direnmişti. Golden State maçların genelinde ilk yarıda kötü bir performans sergiler, üçüncü çeyrek oyunuyla maçı kendi lehine çevirir. Bir hafta önce de buna şahit olmuştuk. Eksikler listesini göz önünde bulundurarak, Orlando Magic’ten etkili bir ilk yarı performansı bekliyorum.

Cleveland Cavaliers – Denver Nuggets : MS 2 (-6.5)  – 1.60 (İddaa) & MS 2 (-6.5) – 1.70 (Bets10)

Cleveland Cavaliers felaket bir dönemden geçiyor. Gelen gidenden fark yiyen ekip 8 gün önce Denver deplasmanından da 38 farklık bir mağlubiyetle dönmüştü. O maçta oynayan bazı isimlerin sakat olması Denver’ın temposunu biraz düşürme potansiyeline sahip olsa da, Denver’ın mutlak favori olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Cleveland’ın bu oyunla Denver karşısında ayakta kalma ihtimalini çok düşük olarak görüyorum.

New Orleans Pelicans – Phoenix Suns : ÜST (230.5) – 1.62 (İddaa) & ÜST (229.5) – 1.70 (Bets10)

Gecenin en keyifli maçlarından birisi olmasını beklediğim bu mücadelede, iki takımın da şanslarını eşit görmekteyim. New Orleans son maçlarda ligin en yüksek verimliliğe sahip takımına evrildi. Her ne kadar savunmada yanlışları olsa da böylesine bir korkutucu hücuma sahip olmaları oldukça önemli. Phoenix Suns da Brooklyn karşısında 4 sayıyla kaybetmiş olsa da Batı konferansının gözde takımlarından birisi olmaya devam ediyor. Yüksek sayılar izleyeceğimizi düşündüğüm bu maçta üst seçeneğini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: 3.93
Bets10 Oranı: –Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Phoenix Suns – Golden State Warriors İddaa Tahmini (2) 05.03.21

NBA normal sezon mücadelesinde Phoenix Suns, Cuma sabaha karşı saat 06:00’da Golden State Warriors ile …