Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 21.11.22

Günün NBA Kuponu 21.11.22

NBA’de heyecan pazarı pazartesiye bağlayan gece iddaa bülteninde yer alan 8 maçla sürecek. Bu karşılaşmalar içinden güvendiğim üç tercihi sizler için yeniden yorumlayarak günün NBA kuponu olarak paylaşıyorum. Herkese bol kazançlar…

Phoenix Suns – New York Knicks MS 1/Üst (226.5) – 1.99 (İddaa) & MS 1/Üst (226.5) – 2.75 (İntobet)

Phoenix Suns bu sezon henüz deplasmanda oyununu oturtamamış olsa da evinde ligin en başarılı ekiplerinden biri. Evlerinde hücumda çok daha özgüvenli oynuyorlar ve bilhassa rol oyuncularından çok daha iyi verim alıyorlar. New York Knicks ise bu sezon deplasmanda ligin zirvesine oynayan ekiplere karşı çıktığı maçlarda iyi performans veremedi. İki takım arasındaki rekabette Footprint Center’da oynanan son iki maçtan yüksek skor çıktı. Bu geceki mücadeleden yüksek skor çıkarken ev sahibi ekibin galip gelmesini bekliyorum.

Houston Rockets – Golden State Warriors MS 2/Alt (231.5) – 1.66 (İddaa) & MS 2/Alt (231.5) – 2.20 (İntobet)

Houston Rockets son iki maçında iki sezondur savunmada göstermediği eforu sergiledi. Bu süreçte ligin en verimli savunma yapan ekibi oldular. Kendi sahalarında oynadıkları beş maçın dördü alt sonuçlandı. Golden State Warriors ile son iki sezon evlerinde oynadıkları üç maçta da 231 sayı barajı aşılmazken tecrübeli rakiplerine karşı hiç kazanamadılar. Bu gece deplasman ekibinin maçı kazanmasını ve karşılaşmadan düşük skor çıkacağını düşünüyorum.

Dallas Mavericks – Denver Nuggets Ev Sahibi/Üst (113.5) – 1.56 (İddaa) & Ev Sahibi/Üst (113.5) – 1.87 (İntobet)

Dallas Mavericks evinde bu sezon oynadığı 10 maçta sadece Thunder ve Rockets’a yenildi. Kendi sahalarında ligin en verimli hücum eden dokuzuncu takımı oldular. Denver Nuggets ile oynadıkları ilk maçı 127 sayı atarak rahat kazanmışlardı. Rakipleri bu gece de önemli aslarından yoksun olacak. Zaten deplasmanda savunmada büyük sıkıntı yaşıyorlar. Bu gece ev sahibi ekibin sayı barajını aşacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 5.15

İntobet Oranı: 11.3Hakkında Duru Dağhan

2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Memphis Grizzlies, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Oklahoma City Thunder ile FedEx Forum’da …