Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 22.03.21

Günün NBA Kuponu 22.03.21

NBA‘de normal sezon mücadeleleri Pazar akşamı ve Pazartesi gecesi oynanacak 10 mücadeleyle devam edecek. Bugün oynanacak maçlar için oluşturduğum kuponu sizlere sunuyorum. Herkese bol kazançlar dilerim.

Denver Nuggets – New Orleans Pelicans : MS 1 – 1.28 (İddaa) & MS 1 – 1.42 (Bets10)

Denver Nuggets son dönemlerde çok iyi bir ritim yakaladı. Dallas karşısında alınan sürpriz mağlubiyet harici kayıp vermeden yollarına devam ettiler. Son olarak Chicago’yu da yıldız isimlerle birlikte geriden gelerek mağlup ederek moral kazandılar. Potasını savunmakta zorluk çeken New Orleans’ın, ev sahibi ekibin skorerlerini durdurma ihtimalini düşük görüyorum. Tercihimi ev sahibinin galibiyetinden yana yapacağım.

Boston Celtics – Orlando Magic : ALT (218.5) – 1.50 (İddaa) & ALT (218.5) – 1.70 (Bets10)

Boston Celtics ilk 3’ün 7 galibiyet gerisinde bulunuyor. İlk 4’e ise sadece 2 galibiyet uzaktalar. Hata yapma opsiyonları neredeyse sıfıra inmiş durumda çünkü konferansın en güçlü ekiplerinden birisi olarak görülüyorlardı. Bu süreçte ön plana çıkmış savunmalarını konuşturmalarını bekliyorum. Genel olarak düşük tempolu ve düşük skorlu mücadeleler izleten Orlando’nun da düşük tempoyu kabullenmesini beklemekteyim. Tercihimi alttan yana yapacağım.

Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors : ÜST (213.5) – 1.48 (İddaa) & ÜST (211.5) – 1.50 (Bets10)

Cleveland Cavaliers son iki maçta nispeten daha iyi görüntü sergileyerek umut verdi. Bu maçlarda hücum yönünde biraz daha düzenli performans sergiledikleri için 110 limitini aştılar. Toronto Raptors uzun süredir yaşadığı sıkıntıların ardından bu maça favori olarak çıkacak. Fakat Cleveland’ın genç ve potansiyelli oyuncularını karşıya almak pek iyi bir fikre benzemiyor. Onun yerine düşük gördüğüm baremden üst seçeneğini önermekteyim.

İddaa Oranı: 2.84
Bets10 Oranı: 3.62

 Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors İddaa Tahmini 15.04.21

NBA normal sezonda Oklahoma City Thunder Perşembe sabaha karşı 04:00’da evinde Golden State Warriors ile …