Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 26.10.22

Günün NBA Kuponu 26.10.22

Günün iddaa bülteninde bu gece 4 NBA maçı yer alıyor. Bu gecenin maçları içinden güvendiğim iki tanesini seçtim ve günün NBA kuponu olarak paylaşıyorum. Dün nihayet başarılı geçti. Umarım bu gece de şans bizimle olur.

Washington Wizards – Detroit Pistons MS 1 (h:-3.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (h:-3.5) – 1.65 (İntobet)

Washington Wizards’ın evinde Detroit Pistons’a karşı büyük üstünlüğü bulunuyor. Sezona oldukça iyi başladılar ve daha zorlu rakiplere karşı oynayıp iyi performans sergilediler. Porzingis, Kuzma, Beal üçlüsüyle fark yaratacak kaliteye sahipler. Detroit Pistons ise çaylaklarından iyi katkı alsa da üç maç sonunda sadece evinde Orlando Magic karşısında kazanabildi. Cunningham henüz istenen seviyede değil. Rakibe kıyasla tecrübesizler ve bu maçın ardından yarın da back to backleri var. Handikap bahsinde ev sahibine güvenmek akla en yakın yol.

Phoenix Suns – Golden State Warriors MS 2 (h:+4.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (h:+4.5) – 1.57 (İntobet)

Phoenix Suns sezona beklendiğinden iyi başladı ve üç maç sonunda sadece deplasmanda biraz da Jock Landale’in beceriksizliği yüzünden Blazers’a yenildiler. Jae Crowder’ın takımdan kesilmesinden sonra kanat rotasyonları daralmış durumda ve Booker’a çok fazla yük bindi şu ana kadar. Golden State Warriors ise hem Booker’ı yavaşlatabilecek silahlara sahip hem de daha geniş bir rotasyonu var. Bu gece deplasmanda en azından handikabın kazananı olmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: 2.21

İntobet Oranı: 2.59Hakkında Duru Dağhan

2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons ile Smoothie …