Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 27.11.22

Günün NBA Kuponu 27.11.22

NBA’de normal sezon mücadeleleri cumartesiyi pazara bağlayan gece oynanacak 4 maçla birlikte devam edecek. Yoğun olmayan bu gecenin bülteni için en güvendiğim üçlüyü sizler için seçtim. Herkese bol şanslar dilerim.

San Antonio – LA Lakers : MS 2 – 1.41 (İddaa) & MS 2 – 1.62 (intobet)

İki takım dün gece karşı karşıya geldikten sonra back to back maçında bir kez daha AT&T Center’da karşı karşıya gelecek. Genelinde Lakers’ın üstün olduğu maçın ilk yarısı 59-41, normal süresi de 105-94’lük skorla Lakers lehine sonuçlanmıştı. İki takım da inanılmaz kötü üçlük atsa da içeride uzun rotasyonunda nispeten daha kuvvetli bir Lakers var. Dün geceki maçın benzeri bir maç izlememizi bekliyorum. Daha kaliteli ve formda olan Los Angeles ekibi hanesine bir galibiyet daha yazdırmaya yakın duruyor.

Houston – Oklahoma : ÜST (229.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (229.5) – 1.77 (intobet)

Houston Rockets son iki maçta çok üst düzey bir hücum performansı sergileyerek önce Golden State Warriors’a zorluk çıkardı, ardından Atlanta’ya geriden gelerek mağlubiyeti tattırdı. Bugün rakipleri savunmada problemler yaşayan ve atarak kazanan bir ekip olan Oklahoma olacak. Son 9 maçın 7’sinde 120 barajını aşan ve birinde de 119 sayı üreten ekibin bugün de benzer bir performans sergilemesini bekliyorum. Tercihim üstten yana olacak.

Phoenix – Utah : MS 1 (-5.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.67 (intobet)

Phoenix Suns iç sahada çok güçlü bir takım görüntüsü verdi şu ana kadar. Geçen senelerde olduğu gibi normal sezonda iyi basketbol oynamaya devam ediyorlar ama oyunlarını kademe kademe yukarı çıkarmaları gerektiğini söyleyebilirim. Utah Jazz ise son üç maçta Mike Conley yokluğunda yüksek skorlara çıksa da maçları kaybediyor. Bugünkü maçta da Phoenix’in daha baskın kaldığını düşünüyorum. Tercihim handikaplı bir şekilde ev sahibi ekipten yana olacak.

İddaa Oranı: 3.17
intobet Oranı: 4.79Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors İddaa Tahmini 31.01.23

NBA normal sezon mücadelesinde Oklahoma City Thunder, pazartesiyi salıya bağlayan gece saat 04:00’te Golden State Warriors …