Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 28.12.20

Günün NBA Kuponu 28.12.20

NBA heyecanı hız kesmeden sürüyor. Bugünün bülteninde yer alan 10 karşılaşmadan sizler için güvendiğim tercihleri belirledim ve günün NBA kuponu olarak paylaşıyorum. Dün paylaştığım kupon tuttu. Değerlendiren herkesi tebrik ederim.

New York Knicks – Milwaukee Bucks MS 2 (h:-11.5) – 1.58 İddaa & MS 2 (h:-11.5) – 1.70 Bets10

New York Knicks ligin hücum anlamında en kısır takımlarından biri. İlk iki maçlarında Indiana Pacers ve Philadelphia 76ers karşısında boyalı alanı hiç savunamadılar. Takımda ciddi bir yaratıcı oyuncu ve şutör sorunu var. Milwaukee Bucks ligin en hızlı oynayan takımlarından biri. Giannis Antetokounmpo ve Khirs Middleton sezon başı olmasına rağmen oldukça formdalar. Knicks karşısında deplasmanda handikabı aşarak rahat bir galibiyet almalarını bekliyorum.

Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers MS 2 (h:-4.5) – 1.45 İddaa & MS 2 (h:-5.5) – 1.75 Bets10

Cleveland Cavaliers ilk iki maçını kazanarak sezona iyi bir başlangıç yaptı. Son maçlarında dün Detroit Pistons’ı iki uzatma sonunda geçtiler. Takımda as oyuncular 40 dakikanın üzerinde süre aldı ve Philadelphia 76ers karşısına oldukça yorgun çıkacaklar. Collin Sexton sezon başında oldukça formda. Fakat takımın top kaybı yapma hastalığı sürüyor. Philadelphia 76ers ise sezona iyi başladı ve iki maçını da kazandı. Son maçlarında Knicks karşısında rahat kazanırken as isimleri biraz olsun dinlendirme fırsatı yakaladılar. Rakibe oranla daha kaliteli bir kadroya sahipler ve dinçler. Handikabı aşarak galip geleceklerini düşünüyorum.

Washington Wizards – Orlando Magic MS 2 – 1.65 İddaa & MS 2 – 1.91 Bets10

Washington Wizards ilk iki maçını kaybetti ve geçtiğimiz sezondan bu yana süregelen savunma problemi devam ediyor. Orlando Magic karşısında dünkü maçı 130-120 kaybetmişlerdi. Bu maçta Russell Westbrook’un dinlendirilmesi söz konusu. Takımın altıncı adamı Davis Bertans ise kondisyon sorunlarından ötürü kısıtlı süreler alıyor. Rakip Orlando Magic son derece formda ve iki maçını kazanmayı başardı. Takımın altıncı adamı Terrence Ross kenardan gelerek iki maçın kazanılmasında da önemli rol oynadı. Markelle Fultz sezona iyi bir giriş yaparken Nikola Vucevic formunu koruyor. İlk maçta Wizards’ı mağlup etmeyi başarmışlardı. Rakibe nazaran çok daha disiplinli bir takım ve iyi bir koça sahipler. Maçı kazanacaklarını düşünüyorum.

 

İddaa Oranı: 3.78

Bets10 Oranı: 5.68Hakkında Dağhan Duru

Dağhan Duru
1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 18.04.21

NBA normal sezonda Chicago Bulls Pazar sabaha karşı 03:00’da United Center’da Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. …