Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 30.10.22

Günün NBA Kuponu 30.10.22

NBA’de heyecan bu gece iddaa bülteninde yer alan yedi maçla sürecek. Bu karşılaşmalar arasından güvendiğim tercihleri sizler için yorumlayıp günün NBA kuponu olarak paylaşıyorum. Dünkü kupon fena patladı. Bu gece umarım işler yolunda gider.

Sacramento Kings – Miami Heat MS 2 (h-2.5) – 1.51 & MS 2 (h:-4) – 1.88 (İntobet)

Sacramento Kings alışkanlıklarını değiştirmek istiyor lakin sezona istedikleri başlangıcı yapamadılar ve ne kadar iyi niyetli olsalar da savunmada aksıyorlar. Miami Heat ise sezona kötü başladı ve toparlanmak isteyecektir. Altı maç sonunda sadece iki galibiyet alabildiler. Şutörlerden istedikleri katkıyı alamıyorlar ve beş numara rotasyonunda açıkları var. Fakat rakibe oranla çok daha tecrübeliler. Kazanma alışkanlığına sahipler. Bu gece deplasmanda kazanarak kötü gidişe dur demelerini bekliyorum.

Chicago Bulls – Philadelphia 76ers MS 2 – 1.51 (İddaa) & MS 2 – 1.75 (İntobet)

Chicago Bulls benchinden sezon başından bu yana defansif anlamda önemli katkı aldı. Fakat bu gece çok uzun bir seyahatin ardından back to back oynayacaklar. İlk back to backlerinde evlerinde Cavaliers karşısında perişan olmuşlardı. Philadelphia 76ers ise çıkış arıyor ve galibiyet serisi yakalamak zorunda. Onlar sezonun ilk back to back maçına çıkacaklar. Son maçlarında savunmada çok iyi iş çıkardılar üç gardlı sistemle Bulls’u boğabilirler. Tercihimi deplasman takımı galibiyetinden yana kullanmak istiyorum.

Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks MS 1 (h:-2.5) & MS 2 (h:-3) – 1.65 (İntobet)

Milwaukee Bucks back to back bir karşılaşmada hele hele evinde karşınıza almak istemeyeceğiniz türden bir takım. Sezona oldukça istekli ve savunmaya konsantre başladılar. Giannis Antetokounmpo geçen sezon kaçan şampiyonluğun ardından MVP formunda. Atlanta Hawks ise henüz büyük maç oynamadı. Ne kadar kırılgan olduklarını Hornets karşısında gösterdiler. Bu gece Bucks’a galibiyet bahsinde güveneceğim.

İddaa Oranı: 3.47

İntobet Oranı: 5.43Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …