Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 31.10.22

Günün NBA Kuponu 31.10.22

Bugün Amerika’da Cadılar Bayramı ve günün iddaa bülteninde 8 NBA maçı var. Bu karşılaşmalar için güvendiğim üçünü seçtim ve günün NBA kuponu olarak paylaşıyorum. İki gündür kuponlar tutmuyor. Üzdüğüm insanlar varsa kusura bakmayın. Sezon başı baya yoğun bir fikstür var ve sürprizlere gebe… Umarım bu gece işler yolunda gider.

Phoenix Suns – Houston Rockets MS 1 (h:-10.5) – 1.51 (İddaa) & MS 1 (h:-12.5) – 1.84 (Bets10)

Phoenix Suns ligin oyun motoru en yüksek takımı. Momentumu kolay kolay kaybetmiyorlar ve bunda kuşkusuz aslan payı oyun kurucuları Chris Paul’e ait. Houston Rockets ise ligin en genç ve tecrübesiz takımlarından biri. Sezona beklentilerin altında girdiler ve saha içi organizasyon anlamında rakibin oldukça gerisindeler. Suns evinde bu gece üst üste üçüncü maçına çıkacak. Ayton’ın yokluğunda Landale oldukça formdaydı. Bu gece handikap yükse olsa da zayıf rakipleri karşısında rahat kazanmalarını bekliyorum.

Boston Celtics – Washington Wizards MS 1 (h:-6.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (h:-6.5) – 1.68 (Bets10)

Boston Celtics sezona iyi giriş yaptıktan sonra son iki maçında önce deplasmanda Bulls ardından ise evinde Cavaliers’a yenildi. Bunun ana sebebi takımda tutkal görevi üstlenen Grant Williams’ın yerine koyacak parçaları olmamasıydı. Bu gece cezasına tamamlayan kanat Washington Wizards karşısında oynayacak. Onun rotasyona dönüşüyle beraber maç içi devamlılığı yüksek olmayan Wizards karşısında evlerinde kazanmalarını bekliyorum.

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets MS 2 – 1.41 (İddaa) & MS 2 – 1.56 (Bets10)

Los Angeles Lakers şu ana kadar 30 takım arasında galibiyet alamayan tek ekip. Geride kalan maçlarda işin hücum tarafında çok aksadılar savunmada ise hadlerinden iyiydiler. Denver Nuggets ile daha bu hafta oynadıkları maçı 110-99 kaybettiler. O maçta sakatlanan Davis’in durumu belirsiz. Nuggets ise üst üste iki galibiyet alırken özellikle görev adamlarından çok iyi katkı aldı Jazz ve Lakers karşısında. Henüz Murray beklenen verimi veremese de devamlılıkları rakibe oranla daha yüksek. Bu gece deplasmanda kazanmaya yakın taraf olduklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.09

Bets10 Oranı: 4.82Hakkında Duru Dağhan

2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini (2) 05.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Memphis Grizzlies ile Little Caesars …