Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün Pro A Kuponu – 23.04.19

Günün Pro A Kuponu – 23.04.19

Salı programındaa Euroleague play-off maçlarının dışında Fransa JeepElite Pro A 29.hafta mücadeleleri de oynanacak. Ben de Fransa’daki bu maçlar arasından sizler için en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün Pro A Kuponu. Herkese bol şanslar.

Chalons Reims – Strasbourg : ÜST (167.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (166.5) / 1.71 (Bets10)

Chalons Reims özellikle Ebanks’ın etkili bireysel performansı eşliğinde bu sezon ne kadar tehlikeli bir hücum takımı olduğunu defalarca kez gösterdi. Son maçlarda biraz ritmlerini kaybetmiş olsalar da tempoyu seven Strasbourg karşısında aradıkları ortamı bulacaklarını ve 85 sayılara çıkabileceklerini düşünüyorum. Strasbourg da açık alanda Fall ve Green liderliğinde ev sahibinin vasat savunmasına karşı etkili olarak en az 80 sayı bulacaktır. Bu nedenle bu maçtaki tercihim üst seçeneği olacak.

Le Portel – Le Mans : ALT (160.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (161.5) / 1.74 (Bets10)

Le Portel geçtiğimiz sezonki gibi sert bir savunma yapamıyor evinde belki ama hücumda da çok parlak değiller. Bu nedenle genelde rakipleri 80 altında tutup kendileri de 75-80 civalarında bir üretim yapabiliyorlar. Le Mans ise deplasmanlarda skor üretimi konusunda kısır bir takım ve bu maçta da 75 sayıları geçmelerini pek beklemiyorum. Bu doneler ışığında da tercihim alt seçeneği olacak.

Nanterre – Cholet : MS 1 (-11.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-10.5) / 1.67 (Bets10)

Nanterre hedeflediği 2.sıra için Monaco’nun artık sadece averajla gerisinde. Dolayısıyla bu tarz maçlarında, zayıf rakiplere karşı üstelik iç sahada artık hata yapmak istemiyorlar. Geçen hafta Asvel deplasmanında aldıkları farklı galibiyetin morali ve özgüven patlaması ile iyi durumda olmayan Cholet karşısında farkı ve net bir galibiyet alacaklarını, yani handikapı geçeceklerini düşünüyorum.

Dijon – Fos Sur Mer : MS 1 (-11.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-10.5) / 1.68 (Bets10)

Dijon Leloup, Holston, Pearson ve Kinsey gibi tecrübeli isimlerle bu sezon iyi bir grafik çizdi. Artık play-off yarışında sıralama konusunda önemli bir döneme girdiler ve evlerinde oynamanın da avantajıyla vasat ekiplerden Fos Sur Mer karşısında sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Fos Sur Mer’in son deplasman maçlarında genelde 20 ve üzeri farklarla kaybettiğini düşündüğümüzde Dijon’un handikapı aşmakta problem yaşamasını beklemiyorum.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 8.35

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …