Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Hamburg – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 27.12.20

Hamburg – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 27.12.20

Almanya easyCredit BBL 9. hafta mücadelesinde Hamburg Pazar saat 17:00’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 89.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 90.5 olarak belirlemiş.

Hamburg sezona iyi başlayan ekiplerden biri, 7 maçlarından 6 tanesini kazandılar ve geçen sezonkinin aksine bırakın düşme potasından uzak kalmayı, ilk 4 yarışına bile dahil olabileceklerini gösterdiler. Maç başına buldukları 88 sayı ile de hücumda ne kadar etkili bir takım olduklarını sinyallerini verdiler ilk maçlarda. Son 3 maçlarından ikisinde de bu paralelde rakiplerine karşı yüksek sayılar üreterek kazandılar; Giessen karşısında 100 ve Gottingen karşısında 98 sayı üreterek galibiyete uzanmışlardı.

Ligin yeni takımı Chemnitz ise doğal olarak zayıf halka konumunda. Evet tempolu oynamayı seviyorlar ama takım savunmaları bu seviyeler için çok yumuşak ve yetersiz. 8 maçlarından 7 tanesini kaybederken potalarında maç başına 95 sayı yediklerini belirtelim. Bu sezon deplasmanda oynadıkları 4 maçtan 3 tanesinde ise 93, 119 ve 88 sayı yemişlerdi. Geçen hafta ise konuk ettikleri güçlü Ludwigsburg’dan tam 114 sayı yiyerek farklı kaybetmişlerdi beklendiği üzere.

Hamburg son maçlarda takımın en skorer isimlerinden biri olan Kamerun Taylor’dan yoksun olsa da Jordan Swing, Terry Allen, T.J. Shorts üçlüsünün liderliğinde skor üretiminde yine de sorun yaşamıyor. Chemnitz’in tempoyu tetikleyen oyun tarzı ve yumuşak savunması karşısında da bu üçlünün yine etkili olacağını, Taylor’u fazla aramayacaklarını düşünüyorum. Ev sahibi avantajı da bulunan Hamburg’un tempoyu istediği gibi yukarı çekeceğini, dış şutlarda yüksek yüzde ile oynayacağını ve kazanırken 90 baremini de geçmekte zorlanmayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (89.5) – 1.50
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (90.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Zadar – Cibona İddaa Tahmini 14.04.21

Adriyatik Ligi 12. hafta erteleme maçında Zadar Çarşamba saat 17:00’da Cibona Zagreb ile karşılaşacak. İddaa …