Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Hamburg Towers – Wurzburg İddaa Tahmini 23.04.21

Hamburg Towers – Wurzburg İddaa Tahmini 23.04.21

Almanya easyCredit BBL 30. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Cuma saat 20:00’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Hamburg 29 maçın ardından hanesine 19 galibiyet yazdırdı ve 6. sırada yer alıyor. Bu sezonun flaş ekiplerinden biri olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Üst üste 9 maç kazandıktan sonta 19 Nisan’daki son maçta ligin alt sıra takımlarından Chemnitz’e deplasmanda direnmelerine rağmen son topta 1 sayı ile kaybetmekten kurtulamamışlar, seriyi 10 maça çıkaramamışlardı. Evlerindeki maçlarda ise seri devam ediyor, 5 maçlarını da üst üste kazandılar, bu maça moralli ve güzel bir seriyle geliyorlar. 

Wurzburg ise ligin vasat ekiplerinden biri, 28 maçtan 9 tanesini kazanabildiler ve 5 maçlarını üst üste kaybettikten sonra 21 Nisan’da konuk ettikleri Bamberg’i 82-78 ile geçerek moral bulmuşlar, kötü gidişata dur demişlerdi. O maçta Hunt 15 sayı ve Holloway 14 sayı ile öne çıkan isimler olmuşlardı. Deplasman karneleri de halen sıkıntılı, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Bu nedenle de son maçtaki galibiyetin sadece sürpriz olduğunu düşünüyorum. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem oynanan basketbol adına net farklar var. Hamburg cephesinde son maçta Chemnitz karşısında alınan mağlubiyet iş kazası diyebiliriz. Kameron Taylor ve Kotsar liderliğinde bu maçta da evlerinde işlerin yolunda gideceğini, iş kazasından ders çıkararak kendi sahalarındaki seriyi 5 maça çıkaracaklarını tahmin ediyorum. Wurzburg geçen hafta Bamberg karşısında sürpriz bir galibiyet almıştı evet ama formda Hamburg karşısında hem de deplasmanda direnebileceklerini düşünmüyorum. Ev sahibinin handikapı geçerek kazanacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Cholet – Le Mans İddaa Tahmini 17.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 12. hafta erteleme maçında Cholet Pazartesi saat 21:00’da Le Mans …