Anasayfa / Galil Elyon / Hapoel Holon – Galil Elyon İddaa Tahmini 22.05.23

Hapoel Holon – Galil Elyon İddaa Tahmini 22.05.23

İsrail Winner Ligi çeyrek final serisi 3. maçında Hapoel Holon Pazartesi günü saat 20:40’da Galil Elyon ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Holon ligin iddialı takımlarından birisi ki normal sezonu 4. sırada bitirerek de bunun gösterdiler zaten. İlk maçı evlerinde tam 37 ve ikinci maçı ise deplasmanda 8 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. Özellikle hücumda etkili performansları ile dikkat çektiklerinin altını çizelim. İlk maçta tam 106 sayı üretirken ikinci maçta da deplasmanda olmalarına rağmen 96 sayı göndermişlerdi Elyon potasına! O maçta Dawson 27 sayı, 9 ribaun, CJ Harris 18 sayı, 4 ribaund, 4 asist, Chris Johnson 14 sayı, 5 ribaund ve Ragland 14 sayı, 5 ribaund, 9 asist ile galibiyeti geitren başlıca isimlerdi. 

Elyon aslında normal sezonu 5. sırada bitirerek dişli bir rakip olduğunu göstermişti ama bu seride beklentilerin altında kaldılar, özellikle savunmada tam anlamıyla sınıfta kaldılar! İlk maçta 106 ve ikinci maçta da 96 sayı gördüler potalarında. Son maçta karşılık olarak 88 sayı atarak evlerinde daha iyi direndiklerini görmüştük. O maçta Booker 21 sayı, Wasghingson 17 sayı, 12 ribaund ve Hoover 15 sayı, 7 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım arasında normal sezon puan tablosundaki denkliğin aksine bu seride Holon net olarak üstünlük kurdu! Holon özellikle hücum performansı ile seriyi domine etti şuana kadar! Ellerinde Ragland, Johnson, Harris gibi tecrübeli, birbirlerini tanıyan ve etkili skorerler var. Elyon da onlara bu tamam mı devam mı maçında Booker, Washingson, Hoover liderliğinde yine atarak cevap verecektir diye düşünüyorum. Bu nedenle de terchim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (170.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …