Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Heidelberg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 23.01.22

Heidelberg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 23.01.22

Almanya easyCredit BBL 18. hafta mücadelesinde Heidelberg Pazar saat 20:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Heidelberg ligin orta altı takımlarından biri, 16 maçtan 10 tanesini kaybettiler. Son 2 maçlarını kazanarak küçük çaplı bir çıkış yakalamış durumda olduklarını da söyleyebilriz. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise üst üste 4 maçlarını kaybettikten sonra 7 Ocak’taki son maçta sürpriz bir şekilde Crailsheim’ı 100-91 ile yendiklerini görmüştük. Ardından 15 Ocak’taki son maçlarında denk rakiplerinden Braunschweig karşısında deplasmanda olmalarına rağmen iyi direnmişler, uzatma sonunda da 82-93 ile kazanmışlardı. 

Geçen sezon şampiyonluğu ezeli rakibi Alba’ya kaptıran Bayern, bu sezon ise şimdiye kadar işleri sıkı tutuyor diyebiliriz. 16 maçlarından 12 tanesini kazandılar. Ayrıca deplasman karneleri de gayet iyi, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar evden uzakta. Euroleague ve BBL’deki son 2 deplasman maçlarında önce Bamberg’i 9 sayı farkla sonra da 21 Ocak’ta haftaiçi çıktıkları Euroleague maçında denk rakiplerinden Baskonia’yı 7 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi. O maçta Hunter 17 sayı, 8 ribaund, Rubit 17 sayı, 7 ribaund ve Walden 17 sayı, 6 asist ile galibiyeti getiren isimler olmuşlardı. Hilliard’ın sakatlığı devam ediyor.

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok sanırım. Heidelberg ligin yeni takımı olarak şuana kadar gayet iyi işlere imza attı ve çok iyi direndi. Ana hedefleri olan düşme potasından uzak kalmayı da bildiler. Ama karşılarında formda olan ve Hilliard dışında tam kadroyla sahada yer alacak güçlü bir Bayern var. Deplasmanlarda son haftalarda yükselen grafiklerini de düşündüğümüzde bu maçta kazanmalarını beklemek yanlış olmaz. Handikapı da iki takım arasındaki seviye farkına göre düşük olduğunu düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.45
Rexbet Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

ABA League iddaa tahmin ve analizleri

Kızıl Yıldız – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 23.05.22

Adriyatik Ligi yarı final serisi 3. maçında Kızıl Yıldız Pazartesi saat 20:00’da Cedevita Olimpija ile …