Güncel
Anasayfa / Gaiteros del Zulia / Heroes de Falcon – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 25.08.22

Heroes de Falcon – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 25.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Heroes de Falcon Perşembe günü saat 02:00’da Gaiteros del Zulia ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Falcon 15 maçın ardından hanesine 7 galibiyet yazdırdı ve grubun orta şekerli takımlarından biri. Ancak son 3 maçlarını üst üste kaybederek bir düşüş yaşadıklarını da belirtelim. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise iyi durumda olduklarını görüyoruz, 8 maçlarından 6 tanesini kazandılar taraftarları önünde. Üst üste 4 iç saha maçını kazandıktan sonra 17 Ağustos’da konuk ettikleri güçlü Brillantes’e direnseler de 75-81 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı.

Zulia ise grubun kötü galibiyet yüzdesine sahip takımlarından biri. 18 maçlarından 5 tanesini kazanabildiler ki tam 5 maçtır da galibiyetle tanışabilmiş değiller. Ayrıca deplasman karnelerine baktığımızda da ciddi sıkıntılı olduğunu görebiliriz, 9 maçtan 8 tanesini kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında 20 Ağustos’da Guaira’ya tam 34 ve 21 Ağustos’da ise Broncos’a 12 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında puan tablosunda ciddi farklar yok gibi görünse de Falcon’un iç saha performansına ve Zulia’nın deplasman performansına bakınca aralarındaki farklar net olarak ortaya çıkıyor. Falcon’un güçlü Brillantes’e kaybettikten sonra kendi sahasında taraftarı önünde tekrar hata yapmayacağını, DeShields, Berry, Nino üçlüsünü verimli kullanarak kazanacaklarını ve düşük handikapı da aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tofaş İddaa Tahmini 04.10.22

FIBA Şampiyonlar Ligi A grubu ilk maçında UCAM Murcia Salı günü saat 21:30’da temsilcimiz Tofaş …