Anasayfa / Çekya Milli Takımı / Hırvatistan – Çekya İddaa Tahmini 14.08.22

Hırvatistan – Çekya İddaa Tahmini 14.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Hırvatistan Pazar günü saat 18:30’da Pardubice kentinde Çekya‘ya konuk olacak. intobet Çekya’nın galibiyeti için oranı 1.85 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Hırvatistan koç Mulaomerovic yönetiminde beyaz bir sayfa açmak istiyor. Son yıllarda büyük turnuvalara katılamadıkları gibi katıldıkları sayılı turnuvada da büyük hayal kırıklığı yaratmışlardı. Ellerinde güçlü bir kadro var, NBA oyuncuları Saric, Bogdanovic, Zubac, Real Madrid’in yeni transferi Hezonja ve yeni devşirme Jaleen Smith’den oluşan kaliteli bir iskeletleri var. Bu kentteki ilk hazırlık maçlarında da yıldızlarından yoksun zayıf Bulgaristan’ı fark boğdular, 68-98 ile kazandılar. 

Çekya ise koç Ginzburg yönetiminde yıllardır en üst seviyede basketbol oynuyor, makine düzeninde bir basketbol sergiliyorlar. Üstelik bu yaz uzun bir aranın ardından sonra Vesely ile Satoransky’yi buluşturabildiler. Barça’da da önümüzdeki sezon birlikte izleyeceğimiz iki yıldızın yanında Balvin, Bohacik, Hruban, Auda, Jelinek gibi çok değerli tamamlayıcılar var. Onlar da buradaki ilk maçlarında yıldızlarından yoksun zayıf Bulgaristan’ı 93-60’lık skorla sahadan silmişlerdi. 

Kağıt üstünde iki takım arasında ciddi farklar yok. İki kaliteli kadronun kapışmasında yüksek seviyede bir basketbol izleyeceğimizi düşünüyorum. Ancak şunu da belirtmek lazım Çekya hem ev sahibi hem de uzun yıllarda aynı oyuncularla hep bu seviyelerde basketbol oynuyorlar. Hırvatistan ise evet yıldızlara sahip ama onları verimli kullanıp, takım olması sorun yaşıyor. Bu maçta da disiplinli ve sert Çekya karşısında direnebilseler de kazanabileceklerini düşünmüyorum. Satoransky-Vesely ikilisine güvenerek tercihimi Çekya galibiyetinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …