Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Hırvatistan – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 03.07.24

Hırvatistan – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 03.07.24

Pire’de düzenlenen 2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvası A grubu ikinci maçında Hırvatistan Çarşamba günü saat 17:30’da Yeni Zelanda ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet Hırvatlar’ın limitini 91.5 olarak açıklamışlar. 

Hırvatistan turnuvaya nefis bir giriş yaptı diyebiliriz rahatlıkla. Doncic liderliğindeki grubun ve Pire’deki bu turnuvanın favorisi Slovenya karşısında etkili bir hücum performansı eşliğinde tam 108 sayı bularak 16 sayı farkla net bir galibiyete imza attılar! Saric 19 sayı, 10 ribaund, 10 asist ile triple-double yaparken, Filipovic 21 sayı, 4 ribaund, 6 asist, Zubac 18 sayı, 8 ribaund, 5 asist, Hezonja 12 sayı, 6 ribaund, 8 asist ile etkili olmuş, genç uzun Danko Brankovic de 15 sayı ile x-faktör katkısı vermişti.

Yeni Zelanda ise grubun zayıf halkası konumunda. Evet kıtalarını neredeyse her kıtalararası turnuvada temsil ediyorlar ama genelde zayıf halka ünvanını pek aşamıyorlar özellikle son yıllarda. Koç Cameron’un elindeki kadroya baktığımızda Finn Delany, Tyrell Harrison, Shea Ili, Le’Afa, Ngatai, Rusbatch, Te Rangi, Wetzell, Corey Webster, Vodanovich gibi değerli isimler görüyoruz. Diğer yandan son hazırlık maçlarında Polonya karşısında savunmada sınıfta kalmışlar, 88-59 gibi can sıkıcı bir skorla kaybetmişlerdi.

Hırvatistan’ın elinde çok değerli bir kadro var. Hezonja ve Saric gerçekten çok formdalar, Zubac, Filipovic, Smith, Brankovic gibi parçalar da onlara en iyi şekilde uyum sağladılar, çok verimli oynuyorlar. Özellikle skor üretimi ve tempo konusunda gerçekten limitleri yok diyebiliriz, bunu Slovenya karşısında ürettikleri 108 sayıyla da gösterdiler. Yeni Zelanda da tarzı gereği tempoyu seven bir takım ve onların da savunmada Hırvatlar’ı yavaşlatabileceğini düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (91.5) – 1.54
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (91.5) – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …