Anasayfa / Holargos / Holargos – Lavrio İddaa Tahmini 29.12.18

Holargos – Lavrio İddaa Tahmini 29.12.18

Yunanistan Ligi 11.hafta mücadelesinde Holargos Cumartesi saat 16:45’te Lavrio ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Ligin yeni takımlarından Holargos adaptasyon sürecini çoktan tamamladı ve aldıkları 5 galibiyetle play-off yarışının içindeki aktörlerden biri konumundalar. Özellikle evlerinde iyi bir performansları var, 4 maçtan 3 tanesini kazandılar. Ayrıca son 3 maçını kazanmış ve istim üstünde bir takımdan bahsediyoruz. Son olarak Aris’i deplasmanda 1 sayı ile yenmişlerdi.

Lavrio ise 10 galibiyetin ardından sadece 3 galibiyet alabildi, geçtiğimiz sezonki performanslarından uzak kaldılar, play-off potası ile de aralarında 2 galibiyetlik bir fark oluşmuş durumda. Deplasman maçlarında hiç ayakta kalamıyorlar, 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Ayrıca ligdeki son 4 maçlarını da üst üste kaybettiler, takımda moraller bozuk. Son olarak evlerinde Promitheas’a 12 sayı farkla yenilmişlerdi.

Holargos belki ligin yeni takımı ama gayet pozitif bir basketbol oynuyorlar ve play-off potasına şimdiden girmiş durumdalar. Özellikle evlerinde etkili bir takım konumundalar. Lavrio ise ligin vasat takımlarından bir deplasmanlarda yokları oynuyorlar. Formda Holargos karşısında da deplasmanda tutunabileceklerini düşünmüyorum. Ev sahibi handikapı da aşarak kazanır.

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …