Anasayfa / Almanya Milli Takımı / Hollanda – Almanya İddaa Tahmini 12.08.22

Hollanda – Almanya İddaa Tahmini 12.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Hollanda Cuma günü saat 20:00’da Almanya ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 11.5 handikap belirlemişken intobet ise handikapı 12.5 olarak açıklamış.

Hollanda kıtanın orta altı ülkelerinden biri. Zaman zaman çıkışlar yakalamış olsalar da genel anlamda istikrarlı değiller. Özellikle skor üretimi konusunda vasat bir takım konumundalar. Sezonun bu döneminde en çok hazırlık maçı yapan takımlardan biri Hollanda, koç Buscaglia’nın öğrencileri 3 maç yaptılar ve tamamını kaybettiler. Yıldızlarından yoksun Slovenya’ya 7, Karadağ’a 9 ve son olarak da güçlü Fransa’ya tam 24 sayı farkla teslim oldular.

Almanya ise kıtanın en istikrarlı basketbol ülkelerinden biri. Evet son dönemde madalya kovalayamıyorlar ama üst düzey turnuvalarda hep son 16 ya da çeyrek final görmeyi başardılar. Ellerinde yeni bir jenerasyon var ve onu da tecrübeli isimlerle koç Herbert liderliğinde iyi bir şekilde harmanlamış durumdalar. Mo Wagner’i sakatlığa kurban verdiler ve kadro dışı bırakmak zorunda kaldılar, onun dışında ideal kadro ile devam ediyorlar. Şuana kadar oynadıkları tek hazırlık maçlarında dişli rakiplerden Belçika’yı zor da olsa 4 sayı farkla geçtiler. Schröder, Franz Wagner, Voigtmann takımın öne çıkan isimleri. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı olduğunu düşünüyorum. Almanya çok daha tecrübeli bir takım ve ellerinde Schröder F.Wagner gibi etkili skor opsiyonu var. Dolayısıyla bu maçta deplasmanda olmalarına rağmen kendi sikletlerinde olmayan zayıf rakip Hollanda karşısında zorlanmayacaklarını, onların da Portakallar’a Fransa gibi çift haneli farklarla üstünlük kuracaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-11.5) – 1.54
intobet Oranı: MS 2 (-12.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya A Lyga iddaa tahmin ve analizleri

Neptunas – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 03.10.22

Litvanya Ligi mücadelesinde Neptunas Pazartesi günü saat 19:00’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …