Anasayfa / Belçika Milli Takımı / Hollanda – Belçika İddaa Tahmini 23.06.24

Hollanda – Belçika İddaa Tahmini 23.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Hollanda Pazar günü saat 16:00’da Belçika ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 148.5 olarak açıklamışlar.

İsrailli koç Shivek’i göreve getirerek yeniden yapılanma sürecine giren Hollanda milli takımı, bu hazırlık maçında tecrübeli oyuncuların yanına yeni jenerasyondan isimler eklediği kadroyla mücadele edecek. Kadroya baktığımızda van Bree, Kai Edwards, N’Guessan kardeşler, Ververs, Aristode gibi isimler öne çıkıyorlar. İki tecrübeli isim Kloof ve Schafternaar’ın durumları ise maç saatinde belli olacak. 

Koç Gjergja yönetimindeki Belçika, son dönemde milli takımlar seviyesinde Avrupa basketbolunnu yükselen değerlerinden birisi. Bu hazırlık döneminin ilk maçında da konuk ettikleri Fildişi Sahilleri’ni 88-63 gibi net bir skorla geçmişlerdi. O maçta De Ridder 18 sayı, Mwema 15 sayı ve Palinckx 14 sayı ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Bu oyuncular dışında Pintelon ve Schwartz da takımdaki diğer önemli silahlar. 

İki ülke de jenerasyon değişiminin içinde. Artık bildiğimiz tecrübeli isimlerin bir kısmı milli takımdan emekli oldular. Dolayısıyla genç oyuncuların ağrılıklı olduğu kadrolarla bu hazırlık maçlarında mücadele ediyorlar. Evet Belçika ilk maçta Fildişi’ne karşı 88 sayı gönderdi ama Hollanda’nın iyi bir savunma takımı olduğun biliyoruz ki Belçik da sert bir takım zaten. Dolayısıyla bu maçta taraf bahisleri yerine takımların savunmalarına ve hücumdaki düşük potansiyellerine güvenerek tercihimi alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ALT (148.5) – 1.66
intobet Oranı: ALT (148.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …