Anasayfa / Hollanda Milli Takımı / Hollanda – Polonya İddaa Tahmini 29.11.18

Hollanda – Polonya İddaa Tahmini 29.11.18

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri J grubu mücadelesinde Hollanda Perşembe saat 22:00’da Polonya ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 147.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz limitleri belirlememiş.

Hollanda 8 maçın ardından 3 galibiyette kaldı ama sadece 1 galibiyet gerisindeler ilk 3 sıranın. Hücumda sınırlı bir takım Portakallar, son 2 maçta Macaristan’a karşı 59 ve Litvanya’ya karşı normal sürede 75 sayı üretebilmişlerdi. Önemli silahları Norel dışında eksikleri yok.

Polonya 8 maçın ardından 4 galibiyet elde etti ve iyi basketbol oynamamalarına rağmen Hırvatistan’ın da beklentilerin çok altında kalmasının etkisiyle kendilerine ilk 3 sırada yer buldular. Lampe, Slaughter, Waczynski ve Ponitka koç Taylor’ın en önemli kozları olacaklar.

Hollanda kadro kalitesinin üstünde bir basketbol oynuyor ve bunun temelinde sert, disiplinli savunma anlayışları yatıyor. Tempoyu sadece gerektiğinde arttırıp rakiplere kolay şansı tanımıyorlar. Polonya ise elindeki kaliteli kadroya rağmen bir türlü organize olamayan ve özellikle hücumda zaman zaman zorlanan, ritmini bulamayan bir takım. Bu maçta da mutlak kazanmak zorunda olan Portakallar’ın sert savunması karşısında zorlanacaklarını, bunun da maçı alta taşıyacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (147.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shenzhen – Beijing Ducks İddaa Tahmini 16.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shenzhen Perşembe saat 14:35’de Beijing Ducks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …