Anasayfa / Charlotte Hornets / Houston Rockets – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 02.11.23

Houston Rockets – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 02.11.23

NBA Batı Konferansı temsilcisi Houston Rockets Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Charlotte Hornets ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.48 olarak açıklamışken Best10 ise oranı 1.73 olarak belirlemiş.

Rockets ligin genç ve potansiyelli takımlarından birisi. Ancak iyi bir giriş yapamadılar sezona ve ilk 3 maçlarını kaybettiler. Bu maçlardan biri evdeydi, onda da 30 Ekim’de konuk ettikleri güçlü rakipleri Warriors’a direnmelerine rağmen sonunu getirememişler ve 95-106 ile kaybetmişlerdi. O maçta Green 21 sayı, 9 ribaund, temsilcimiz Alperen 19 sayı, 5 ribaund, 7 asist, Smith 14 sayı, 8 ribaund, 5 asist ile direnen başlıca isimlerdi. Eason ve Oladipo’dan yine faydalanamayacaklar, başka eksikleri yok. 

Hornets ise Doğu’nun vasat takımlarından birisi. Sezona da beklendiği gibi kötü başladılar. Son 2 maçlarını üst üste kaybederek formsuz ve moralsiz geliyorlar bu deplasmana. O maçlarda evlerinde olmalarına rağmen denk rakiplerden Pistons’a da Nets’de 12’şer sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı… Son maçta potalarında tam 133 sayı yerken Rozier 23 sayı, 9 asist, Miller 22 sayı, 9 ribaund, Williams 18 sayı, 7 ribaund ve Washington 15 sayı, 12 ribaund ile direnen isimler olmuşlardı.

Kağıt üstünde birbirlerine yakın seviyedeki iki takımın karşılaşmasını izleyeceğiz. İlk 3 maçından galibiyet çıkaramayan genç Rockets kadrosunun bu maçta ekstra motivasyonla sahada olacağını ve taraftarı önünde reaksiyon gösterebileceğini düşünüyorum. VanVleet’in de daha fazla sorumluluk almasını beklediğim maçta milli oyuncumuz Alperen’in de pota altında fark yaratmasını bekliyorum. Özetle beklentim Houston’ın sezonun ilk galibiyetine imza atması olacak. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.48
Best10 Oranı: MS 1 – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …