Anasayfa / NBA / Houston Rockets – Golden State Warriors İddaa Tahmini 21.11.22

Houston Rockets – Golden State Warriors İddaa Tahmini 21.11.22

NBA normal sezonda pazartesi sabaha karşı 03:00’da Houston Rockets evinde Golden State Warriors ile karşılaşacak. İddaa ve intobet bu karşılaşmada deplasman takımının galibiyeti halinde sayı barajını 231.5 olarak belirlemiş.

Houston Rockets son maçında evinde Indiana Pacers karşısında maça oldukça iyi başlamasına karşın son çeyrekte yediği seriyle 8 sayı farkla yenildi. Kevin Porter Jr’ın yokluğunda Jalen Green ve Ericc Gordon takımın skor yükünü sırtlayan isimler oldu. Evlerinde bu sezon oynadıkları 5 maçta sadece bir galibiyet alırken kaybettikleri dört maçın tamamında handikabın kaybedeni oldular. Bu beş karşılaşmanın üçünden düşük skor çıktı. Ligin en tecrübesiz ve pozisyon başına en çok top kaybeden takımı konumundalar. Son iki maçlarında ilginç bir şekilde savunma verimliliğinde ilk sıradalar.

Golden State Warriors ise son maçında evinde Knicks karşısında rahat bir galibiyet aldı. Klay Thompson Knicks karşısında bu sezon en iyi performansını sergiledi. Stephen Curry sezona oldukça formda girmesine karşın şu ana kadar Jordan Poole ve Thompson’dan istikrarlı katkı alamadılar. Deplasmanda henüz maç kazanabilmiş değiller. Oynadıkları sekiz dış saha maçının yedisinden yüksek skor çıktı.

İki takım arasında son iki sezonda Toyota Center’da oynanan üç maçı da Golden State Warriors kazanırken bu karşılaşmaların hiçbirinde 231 sayı barajı aşılmamış. Warriors bu sezon deplasmanda ligin en kötü savunma yapan takımlarından biri olsa da son beş maçlarında savunma verimliliğinde beşinci sırada yer aldılar. Yaptıkları basit top kayıplarını da azaltmış durumdalar. Bu gece deplasmanda kazanmalarını ve karşılaşmadan düşük skor çıkmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2/Alt (231.5) – 1.66

İntobet Oranı: MS 2/Alt (231.5) – 2.20

Güven Endeksi: 8

Eksikler:

Houston Rockets: Bruno Fernando, Jae’Sean Tate, Kevin Porter Jr (GTD)

Golden State Warriors: Patrick Baldwin, Andre IguodalaHakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …