Anasayfa / Houston Rockets / Houston Rockets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 09.09.20 (Basket Guru)

Houston Rockets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 09.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı 3. maçında Houston Rockets Çarşamba saat 04:00’da Los Angeles Lakers ile karşılaşacak. İddaa Lakers’ın galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.48 olarak belirlemiş.

Houston ilk maçta Harden liderliğinde Lakers’a soğuk bir duş aldırmış, tam 15 sayı farkla kazanarak büyük bir sürprize imza atmıştı. Ama ikinci maçta Davis’in pota altındaki etkinliğine çözüm bulamadıkları için savunmada sınıfta kalmışlar ve 117 sayı yiyince de kazanma şansları kalmamıştı. Hücumda da Westbrook’un bir türlü devreye girememiş olması koç D’Antoni’nin işini zorluyor güçlü rakipleri karşısında.

Lakers son maçta Davis’i etkili kullanıp kazanabileceğini gördü. Bu maçta da koç Vogel’in onu 5 numarada Lebron’u da 4 numarada kullanmaya devam edeceğini düşünüyorum. Bu yolla son maçta sonuca gitmişlerdi, şimdid de durumun farklı olmayacağı kanaatindeyim. Ayrıca tecrübeli guard Rondo’nun özellikle savunmaya getirdiği sertlik son maçtaki galibiyetin kilit noktalarından biriydi. Özetle işleri yoluna koymuş olan ve nasıl kazanacağını görmüş olan Lakers’ın bu maçta da hata yapmayacağını, kazanarak seride 2-1 öne geçeceğini düşünüyorum.

Houston NBA’de small-ball’u en iyi oynayan, yüksek tempoda rakiplerin çok canını yakan bir takım. Ancak bu kez karşılarında onlara karşı en efektif olacak takımlardan biri var. Lebron’u 4 ve Davis’i 5 numarada oynatabildikleri ve bu sayede hem fizikli hem mobil olabildikleri için Houston’a oyunun iki alanında da net olarak cevap verebiliyorlar. İkinci maçta da zaten bunu gösterdiler. Bu maçta da Davis’in önderliğinde kazanarak seride 2-1 öne geçeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini (2) 28.09.20

NBA play-off heyecanı hız kesmeden sürüyor. Pazarı pazartesiye bağlayan gece 02:30’da doğu konferansı final serisi …