Anasayfa / NBA / Houston Rockets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (3) 09.09.20

Houston Rockets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (3) 09.09.20

NBA Play-Off eşleşmeleri Batı konferansı 2. tur maçlarıyla devam ediyor. Serinin 3. maçında Los Angeles Lakers, Salıyı Çarşambaya bağlayan gece saat 04:00’te karşı karşıya gelecek. İddaa bu maçta Lakers galibiyetine 1.35 oran verirken bets10 1.48 oran vermiş.

Houston Rockets ilk maçta yıldız isimleriyle rakibine üstünlük kurmayı başarmıştı. Bunda maça iyi başlamalarının etkisi çok yüksekti. Ama ilk maçtan çok uzak bir şekilde bu sefer maça daha kötü başladılar. İlk periyottan 16 sayı geriye düştüler. 3. çeyrekte Oklahoma’nın birçok kez canını yaktıkları gibi üçlük bombardımanı ile 41 sayı bularak farkı 2’ye indirdiler fakat ardından Lakers’ın tecrübesine engel olamadılar ve maçı kaybettiler.

Los Angeles Lakers ikinci maçta beklenildiği gibi daha ciddi ve daha iyi bir performans sergileyerek maçı kazanmayı başardı. LeBron ve Davis gibi takımın iki süper yıldızı bir yana, sakatlıktan dönen Rajon Rondo’nun oyunu onlar için çok önemliydi. 10 sayı 9 asistlik performansıyla çok değerli katkı veren oyuncu kritik anlarda da tecrübesini konuşturmayı başardı. 

Houston Rockets’ta Harden geçenlerde kendilerine kısa denmesinden yakınmıştı. Sahada iyi bir mücadele koyuyorlar ortaya fakat uzun isimleri durdurmakta bir yerden sonra sıkıntı yaşıyorlar. Davis bu maç 34 sayı attı, önümüzdeki maç 40 da atabilir çünkü onu gerçekten püskürtecek oyuncuya sahip değiller. Üçlüklerle rakiplerini dağıtabiliyorlar ama son maçta üçlükten yakaladıkları sayıyı pota altında kaybettiler (+27 üçlükten -46 yayın içerisinden). Bu yüzden şansları biraz düşük kalıyor. Ben bu maçta tecrübeli taraf olan Lakers’ı önde görüyorum.

Eksikler:

Houston:
LA Lakers:

İddaa Oranı: MS 2 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.48Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 24.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 4. maçında Miami Heat Perşembe saat 03:30’da Boston Celtics ile …