Anasayfa / Houston Rockets / Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 19.08.20 (Basket Guru)

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 19.08.20 (Basket Guru)

NBA Batı konferansı play-off ilk tur serisi birinci maçında Houston Rockets, rakibi Oklahoma City Thunder ile Çarşamba gecesi saat 01:30’da karşılaşacak. İddaa Thunder’ın galibiyeti için 1.55 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.79 olarak belirlemiş.

Houston ligin en radikal ama en etkili hücum takımlarından biri. Uzunsuz formatta çok etkili oynadıklarını gösterdiler. Ama şimdi takımın en önemli parçalarından biri, iki süper yıldızdan biri olan Westbrook olmayacak. Onun olmadığı maçlarda Harden ve arkadaşlarının zorlandıklarını çokça kez gördük. Fanustaki son 3 maçlarını da kaybederek geliyorlar play-off serisine ve moraller pek iyi durumda değil. Ayrıca Covington ile Green de fanustaki maçlarda beklentilerin altında kaldılar, zaten uzun olmadıkları gibi uzun rotasyonundaki en güvenilir isimler olarak sınıfta kaldılar.

Thunder ise ligin iyi savunma yapan, istikrarlı takımlarından biri. Houston’ın neredeyse göbek atarak gönderdiği Paul liderliğinde çok verimli bir sezon geçirdiler, ellerindeki kadronun çok daha üstünde bir performans sergilediler. Evet fanusta inişli çıkışlı bir grafik çizdiler ve 8 maçtan 4 tanesini kazanabildiler ama bunda sakatlıkların da etkisi büyüktü. Şimdi Adams, Gallinari, Gilgeous-Alexander, Adams, Schröder ve Paul beşinden tam randımanla faydalanabilecekler. Sadece Dort sakatlığı sebebiyle forma giyemeyecek. Bu arada x-faktör olarak hücumda Bazley ve Muscala, savunmada da Noel iyi durumdalar.

Normal şartlarda denk güçlerin kapışmasını izleyebileceğimizi söylerdim bu seride. Ama ilk maçta Westbrook’un olmayışı dengeleri çok değiştirecektir. Özellikle Houston’dan gönderilişinin ardından takıma karşı ne kadar hırslı olduğunu bildiğimiz Paul’ün bu maçta takımına çok iyi liderlik edip ağırlığını koymasını bekliyorum. Ayrıca pota altında Adams’ı da iyi kullanarak üstünlük kurmalarını ve sert takım savunmasıyla Harden’ın etkinliğini de sınırlandıracaklarını, bu şekilde de galibiyete ulaşabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.55
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.79
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Venezia – Brindisi İddaa Tahmini 27.09.20

İtalya LegaBasket Serie A açılış haftasında Venezia Pazar saat 21:45’de Brindisi ile karşılaşacak. İddaa ev …