Anasayfa / NBA / Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini (3) 30.08.20

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini (3) 30.08.20

NBA Play-Off eşleşmelerinde 5. maçlar devam ediyor. Durumu 2-2 olan seride Houston Rockets, Cumartesiyi Pazara bağlayan gece saat 01:30’da Oklahoma City Thunder ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maçtaki olası Houston galibiyetine 1.35 oran verirken bets10 1.45 oran vermiş. 

Houston Rockets serideki ilk 2 maça bomba gibi bir giriş yapmışken ardından gelen 2 maçta çok basit mağlubiyetler aldı. Tüm maçları Westbrook’tan yoksun ekip seri başlamadan önce ben de dahil birçok kişi tarafından daha düşük şansa sahip olarak görülüyordu fakat ilk 2 maçta gelen pas trafiği ve üçlük isabeti takımı Oklahoma karşısında öne çıkarmayı başarmıştı. Bu maçta koç D’Antoni’nin elinde uzun zamandır beklediği Westbrook silahı da olacak.

Oklahoma City Thunder ilk 2 maçında rakibine hiçbir şekilde karşılık veremezken son maçlarda guard üçlüsünün ön plana çıkmasıyla önemli galibiyetler alarak seriyi dengeledi. 3. maçta Shai, 4. maçta da Schröder’ın 30 sayıyı bulması takıma galibiyeti getiren en önemli etkenlerdendi. Son maçlar da Luguentz Dort ile Harden’ı yavaşlatmayı başarmışlardı ama şimdi canlarını sıkacak bir Westbrook eşleşmesi de onları bekliyor olacak.

Serinin geri kalan döneminde Houston’ın üçlük denemesi rekorları kırdığını gördük. 55’in üzerinde üçlükler deneyen ekip maçları bu şekilde kazandı ya da ufak bir farkla kaybetti. Şimdi az bir farkla da olsa geride oldukları boyalı alan üstünlüğünü Westbrook’un agresifliğiyle alma ihtimalleri olduğunu düşünüyorum. Ben Houston’ın seride özgüven açısından da güç açısından da daha önde olduğunu düşünüyorum ve galibiyetlerini tercih edeceğim.

Eksikler:

Houston:
Oklahoma:

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.45Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini (3) 20.09.20

NBA’de Play-Off heyecanı konferans finalleriyle devam ediyor. Seride 2-0 öne geçerek büyük bir avantaj yakalayan …