Anasayfa / GTK Gliwice / HydroTruck Radom – GTK Gliwice İddaa Tahmini 22.08.21

HydroTruck Radom – GTK Gliwice İddaa Tahmini 22.08.21

Hazırlık maçları kapsamında Radom’da düzenlenen turnuvada ev sahibi HydroTruck Radom Pazar saat 18:30’da GTK Gliwice ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Radom ilk maçında güçlü rakiplerinden Legia karşısında gayet iyi bir performans sergilemiş ve normal süresi 88-88 sona eren karşılaşmayı uzatma sonunda 107-101’lik skorla geçmeyi başarmıştı. Savunmada Sharkey ve Abdur-Rahkman ikilisini durdurmakta zorlansalar da hücumdaki etkili performansları ile kazanmayı bilmişlerdi. Yeni transferlerden A.J. English 21 sayı ve Moore, Ostojic, Kraljevic üçlüsü ise 16’şar sayıyla galibiyetin mimarları olmuşlardı. 

Gliwice’nin de ilk  maçı uzatmaya gitmiş, normal süresi 72-72 biten maçta Lublin’i uzatmadaki etkili hücum performansları eşliğinde 87-78’lik skorla yenmeyi bilmişlerdi. Savunmada iyi iş çıkardıkları ama Carter ile Taylor’ı durdurmakta zaman zaman zorlandıkları maçta asıl hücum performansları galibiyeti getirmişti. Yeni transferlerden Manisa’dan hatırlayacağınız Hinds 24 sayı, Woods 17 sayı ve Ramstedt 14 sayı ile galibiyeti getiren isimler olmuşlardı. 

İki takımın da ilk maçları uzatmaya gitti ve bizlere yüksek skorlu mücadeleler izlettiler. Bunu yaparken fiziksel olarak da yıprandılar ve bunun da daha çok savunmalarına etkili olduğunu, sertlik seviyelerinin iyice düştüğünü gördük. Bu maçta da birbirlerini savunma anlamında fazla zorlamayacaklarını, oyuncuların hücumda kendilerini göstermek isteyeceklerini düşünüyorum. Zaten bir tarafta English diğer tarafta Hinds varken maçın düşük tempoda ve kısır geçmesi benim için sürpriz olur. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) – 1.83
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Darüşşafaka İddaa Tahmini 17.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Frutti Extra Cup mücadelesinde Semt77 Yalovaspor Cuma saat 16:30’da Darüşşafaka …