Anasayfa / HydroTruck Radom / HydroTruck Radom – Koszalin İddaa Tahmini 20.03.19

HydroTruck Radom – Koszalin İddaa Tahmini 20.03.19

Polonya Ligi 23.hafta mücadelesinde HydroTruck Radom Çarşamba saat 21:00’da Koszalin ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 164.5 olarak belirlemiş.

Radom 6 galibiyet alabildi ve düşme potasından sadece 1 maç uzaktalar şuanda. Play-off potasından ise 5 maç uzaktalar yani şansları kalmadı. Evlerindeki maçlarda tempoyu olabildiğince düşürüp rakiplerini de hücumdaki kısır performanslarına çekmeye çalışıyorlar, dolayısıyla oynadıkları 10 iç saha maçında 79 atıp 79 da yediler. Son 5 iç saha maçlarında da 164 baremi aşılmamıştı.

Koszalin ise rakibinden sadece 1 maç daha önde yani aslında onların da durumu pek farklı değil Radom’dan. Sadece onlar biraz daha rahatla düşme hattı konusunda. Deplasman karneleri ise oldukça sıkıntılı, 11 maçtan sadece ikisini kazanabildiler. Evden uzakta skor bulma konusnuda sorun yaşıyorlar genelde, ortalama 78 sayı gönderiyorlar rakip potalara.

İki takım da ligin vasat ekipleri arasında yer alıyor ve özellikle hücum performansları açısından lig standartlarının hayli altındalar. Bu maçta da karşılıklı olarak galibiyete çok fazla ihtiyaçları olmalarının da etkisiyle sertlik dozajının ve savunma seviyelerinin iyice yukarı çekileceğini, birbirlerine açık alan şansı fazla vermeyeceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim düşük skordan yana olacak.

İddaa Oranı: ALT (165.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (164.5) / 1.85
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 06.08.20

NBA‘in iddialı şampiyonluk adaylarından biri olan Los Angeles Lakers, Batı’nın dişli takımlarından Oklahoma City Thunder …