Anasayfa / NBA / Indiana Pacers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 25.03.19

Indiana Pacers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 25.03.19

Indiana Pacers evinde Denver Nuggets ile karşı karşıya gelecek. Maç için iddaa henüz oranları kesinleştirmedi. Bets10 ise toplam sayı limitini 213,5 olarak belirlemiş.

Indiana Pacers son maçında deplasmanda Golden State Warriors’a farklı kaybetti ve üst üste dördüncü mağlubiyetini aldı. Dört maçlık mağlubiyet serisinde tüm maçlarını deplasmanda oynadılar. Golden State Warriors karşısında sakatlığı bulunan Darren Collinson süre almadı. Başarılı gardın Denver Nuggets karşısında oynayıp oynamayacağı belirsiz.

Denver Nuggets ise son maçında deplasmanda New York Knicks’i 111-93 yenerek üst üste altıncı galibiyetini aldı. Altı maçlık galibiyet serisinde deplasmanda Boston Celtics, Washington Wizards ve New York Knicks evlerinde ise Minnesota Timberwolves, Indiana Pacers ve Dallas Mavericks’i yenmeyi başardılar. Son 6 maçlarında ligin en düşük tempoda oynayan takımlarının başında geliyorlar. Yakaladıkları galibiyet serisiyle batı konferansında liderliğe yükseldiler.

Indiana Pacers sezon genelinde kendi sahasında ligin en verimli savunma yapan takımı oldu. Son 1 aylık dönemde ise Victor Oladipo’nun da sakatlığının etkisiyle savunma verimliliğinde düşüş yaşadılar. Evlerinde oynadıkları son 6 maçta 1 mağlubiyet alırken maç başına 112.7 sayı ortalaması yakalayıp rakiplerinden 107.2 sayı yediler.

Denver Nuggets ise deplasmanda oynadığı son 7 maçtan 5 galibiyet çıkarmayı başardı. Bu maçlarda 110.7 sayı ortalaması yakalayıp rakiplerinden 105 sayı yediler. Kendi tempolarını rakibe dikte ettirdiklerinde oldukça başarılı oluyorlar.

Indiana Pacers yetenek anlamında kısıtlı kadrosuna rağmen özellikle kendi evinde inatçı bir takım. Victor Oladipo’nun sakatlığında takımın skor yükü Bojan Bogdonovic’in üzerine kalmış durumda. Hırvat yıldız özellikle iç saha maçlarında bu sorumluluğun altından şu ana kadar iyi kalktı. Denver Nuggets ise Nikola Jokic önderliğinde batının zirvesine oynuyor. Sezon genelinde takım savunmasını belli bir standardın üzerinde yaptılar. Maçtan düşük skor bekliyorum.

Tahmin: Alt limit: oran: iddaa

Tahmin: Alt limit:213,5 oran:1.72 bets10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Dağhan Duru

Dağhan Duru
1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Sacramento Kings – Houston Rockets İddaa Tahmini 10.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın zayıf ekiplerinden Sacramento Kings Pazartesi saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. İddaa toplam …