Anasayfa / Genel / İndiana Pacers Memphis Grizzlies Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 25 Şubat 2017

İndiana Pacers Memphis Grizzlies Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 25 Şubat 2017

NBA’de son dönemin en formsuz ekibi İndiana Pacers bu gece saat 03:00’da Memphis takımını konuk ediyor. Maçın iddaa handikapları 1.5 sayı ile İndiana tarafında. Maçın alt-üst bareminin ise 207.5 sayı olduğunu görüyoruz. Yurtdışı bahis sitelerinde oranların tam anlamıyla dengede olduğunu söyleyebilirim. Muhtemelen bu oranlar maçın hikayesine de yansıyacaktır. Kazanan takımın galibiyeti son toplarla elde etmesini bekliyorum. Zaten Memphis Grizzlies takımının birçok maçı yakın skorlarla geçiyor.

İndianaPackers şu anda 57 maç sonunda 29 galibiyetle Doğu Konferansı’nda 6. Basamakta yer alıyor. Playoffun dışına taşmaları çok zor görünüyor, ancak aldıkları seri mağlubiyetlerle de ilk 4 potasından hızla uzaklaştılar. İndianaPacers takımı NBA’de oynadığı son 6 maçı da kaybetti. Bu 6 maçın 4 tanesi kendi evlerindeydi. İndiana Pacers kendi sahasında bileği pek kolay bükülen bir takım değil. Kendi konferansının iç sahada en iyi 4. takımı durumundalar. Üst üste alınmış 4 iç saha yenilgisi onlar için pek alışılagelmiş bir durum değil. Bu bir haftalık aranın ardından mental olarak toparlanma ihtimalleri var.

Memphis ve İndiana bu sene ilk kez karşı karşıya gelecekler. Memphis Grizzlies’in son 5 maçta İndiana’ya karşı üstünlüğü söz konusu. İki takım arasında oynanan maçların çoğu oldukça düşük skorlu geçiyor. Memphis takımı savunma kimliğini bu sene de koruyor. Bu maçta özel nedenler dolayı Wright kadroda olamayacak. İndiana’nın kazanarak bu kötü gidişe dur demesini bekliyorum. Alternatif tercihim ise ALT.

MS: 1 (+1,5) 1.70 / İddaa

MS: 1 (+1,5) 1.91 / Bets10

 Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir