Anasayfa / İddaa Tahminleri / Indiana Pacers – Miami Heat İddaa Tahmini 20.08.20 (Basket Guru)

Indiana Pacers – Miami Heat İddaa Tahmini 20.08.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı play-off çeyrek final serisi 2. maçında seride 0-1 geride olan Indiana Pacers, Perşembe saat 20:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. İddaa Heat’in galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.55 olarak belirlemiş.

Pacers cephesinde işlerin pek yolunda olmadığını ilk maçta gördük. Sabonis dışında tam kadro olmalarına rağmen denk rakipleri karşısında sıkıntı yaşadılar ve maça ortak olamadılar. Maçı 101-113 ile kaybederken gözünden sakatlanan Oladipo’yu da kaybettiler. Yıldız guardın durumu maç saatinde belli olacak. Savunmada sorun yaşayan Indiana, Heat’in iki etkili kısası Butler ve Dragic karşısında ayakta kalamazsa seride maç kazanması pek mümkün görünmüyor. Ancak Heat maçlardan birini rölantiye alırsa kazanmaları mümkün görünüyor.

Heat ise ilk maçta play-off konusunda ne kadar ciddi olduğunun mesajını verdi. İki tecrübeli yıldız Butler ve Dragic liderliğinde Adebayo’yu da pota altında aktif kullanarak çift haneli farklarla kazanmayı bildiler. Artık psikolojik üstünlüğü net olarak ele alan Heat, rakibin formda hücum silahı Warren’ı da yavaşlatarak ritm bulmasını engelledi ilk maçtan. Üstelik Herro iyi katkı verse de Robinson veOlynyk gibi diğer x-faktörlerden sınırlı bir katkı almışlardı ilk maçta ve Nunn ise hiç forma giymemişti.

Sabonis’in olmayışı ve Oladipo’nun durumunun belirsizliği ile beraber Miami bence ikinci maçta da yine favori. Belki bu kez Pacers biraz daha direnç gösterir ama yine de Dragic ve Butler gibi iki tecrübeli yıldız bu seriyi süpürmeye kararlıyken Pacers’ın bu seviyelerde sınırlı tecrübesi bulunan isimlerle ayakta kalması zor görnüyor. Heat’in zaman zaman zorlansa da yine Adebayo’yu pota altında kullanıp tecrübeli iki lideri ile sonuca gitmesini bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Türk Telekom – Hapoel Jerusalem İddaa Tahmini 27.10.20

FIBA Şampiyonlar Ligi ilk hafta mücadelesinde Türk Telekom Salı saat 20:30’da Hapoel Jerusalem ile karşılaşacak. …