Anasayfa / NBA / Indiana Pacers – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 13.11.22

Indiana Pacers – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 13.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Indiana Pacers, cumartesiyi pazara bağlayan gece saat 04:00’te Toronto Raptors ile Gainbridge Fieldhouse’da karşı karşıya gelecek. İddaa ev sahibinin galibiyet oranını 1.50 olarak belirlerken intobet bu oranı 1.80 olarak belirlemiş.

Indiana Pacers elindeki vasat kadroya rağmen şu ana kadar hiç sırıtmadı ve 11 maçta 5 galibiyet alarak önemli bir iş çıkardı. Haliburton, Mathurin gibi taze kanlı oyuncularla birlikte atarak varoluyorlar ve şu ana kadar maç başına ortalama 117.3 sayı üreterek ligin en çok sayı üreten üçüncü takımı oldular. Ama problem o ki maç başına ortalama 118.4 sayı yiyorlar. Buna rağmen şu ana kadar 

Toronto Raptors dün gece Oklahoma deplasmanından ağır bir mağlubiyet alarak geliyor bu maça. Hücum gücü çok da kaliteli olmayan Oklahoma’dan 132 sayı yediler ve 8 farklı isimden çift haneli skor üretimine izin verdiler. Siakam olmadan hücumda ne kadar tutuk bir yapıya dönüşüyorlarsa aynı şekilde savunmada da parlak görüntü veremediklerini gördük. Achiuwa’nın sakatlığının da önemli olabileceğinden bahsetmiştim. Onun yokluğunda pota altında daha yumuşak kaldılar.

Indiana Pacers atarak var olan bir takım. Hücum performansı onlar için olmazsa olmaz ama Miami’yi 101 sayı atarak mağlup ederek bu kapasiteye sahip olduklarını dagösterdiler. Toronto Raptors için de benzer şeyler geçerli. Savunmada dün hiçbir sertlik koyamadılar. Hücumda ise zaten tutuk bir durumdalar Siakam’ın yokluğunda. Bu yüzden Indiana’yı bu gece için galibiyete daha yakın görmekteyim. Risk ve yüksek oran severler MS 1 & ÜST seçeneğini tercih edebilir.

Eksikler:

Indiana: Chris Duarte, Daniel Theis
Toronto: Khem Birch (GTD), Pascal Siakam, Precious Achiuwa

İddaa Oranı: MS 1 – 1.50
intobet Oranı: MS 1 – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Houston Rockets İddaa Tahmini 03.12.22

NBA normal sezonda Phoenix Suns ile Houston Rockets cumartesi sabaha karşı 05:00’da FootPrint Center’da karşılaşacak. …