Anasayfa / Genel / İngiltere – Türkiye Maçı İddaa Tahmini 02.09.2017

İngiltere – Türkiye Maçı İddaa Tahmini 02.09.2017

İngiltere - Türkiye Maçı İddaa Tahmini 02.09.2017
İngiltere – Türkiye Maçı İddaa Tahmini 02.09.2017

Eurobasket‘te ilk günün kaybedenlerinden İngiltere ile D grubunun en sahibi olan 12 Dev Adam yani Türkiye 2 Eylül Cumartesi akşamı saat 21:00’da İstanbul Ülker Sports Arena’da karşı karşıya gelecekler.

12 Dev Adam’ın favori olduğu maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da İngiltere lehine 11.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 150.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da henüz baremler açılmamış.

Savunma Yapmadan Bu Kadar

Son yıllarda basketbola yaptığı yatırımlarla dikkat çeken İngiltere, artık Avrupa Basketbol Şampiyonlarında da daimi yer almaya başladı. Ülke dışında forma giyen bir çok oyuncusu da bulunan koç Prunty’nin ekibinde problem savunmanın neredeyse 0 olması. Zaten işin hücum tarafında da belli bir potansiyele sahipler ve bu açığı da yüksek tempoda fazla top kullanarak kapamaya çalışıyorlar. Ama savunmaya hiç konsantre olmadıkları için hücumda atmaları bir işe yaramıyor. İlk Belçika maçında da gördük ki savunmaları gerçekten çok kırılgan. Gerek kısa savunması gerekse boyalı alanı kapatma konusunda çok yol almaları gerekiyor ve bunu turnuva devam ederken yapmaları pek mümkün değil.

Kadroya Uygun Basketbol

Maalesef şuanda elimizde bulunan kadroda yarı saha basketboluna uygun fazla isim yok, hatta hiç yok. Çünkü yaratıcı ve üretici bir oyun kurucuya sahip değiliz ve kanat oyuncularımız da daha çok açık alanda etkili isimler. Hal böyle olunca koç Sarıca’ya da baskılı bir savunma ardından açık alanda koş koş basketbolu oynatmaktan başka çare kalmıyor yani kaos basketboluna yöneliyoruz. Bu durum elbette hanemize artı olarak yazılıyor olsa da zaman zaman tecrübe eksikliği ile yaptığımız tercih hataları yüksek tempoda rakiplerin potamızda kolay sayılar bulmasına ve sürekli maçta kalmalarına da neden oluyor. Rusya maçında olduğu gibi, onları 20 üzeri top kaybına zorlamış olmamıza rağmen galibiyete ulaşamadık çünkü biz de çok hata yaptık.

İngiltere – Türkiye İddaa Tahmin

Yüksek tempoda oynamayı seven iki takımın mücadelesinde bol skor seçeneği benim için öncelikli durumda. İngiltere ne olursa olsun şuursuzca skor bulmaya çalışan ve koşan bir takım. Biz de bundan faydalanıp hücum potansiyelimizi yukarı çekeri ve 80 sayılara ulaşarak bir galibiyet elde ederiz. Bu nedenle tercihim üst olacak.

Güven indeksi: 7/10

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: ÜST (150.5) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Detroit Pistons İddaa Tahmini 22.10.22

NBA normal sezonda cumartesi sabaha karşı 02:30’da New York Knicks Madison Square Garden’da Detroit Pistons’ı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir