Anasayfa / Arjantin Ligi / Instituto de Cordoba – Boca Juniors İddaa Tahmini 09.07.24

Instituto de Cordoba – Boca Juniors İddaa Tahmini 09.07.24

Arjantin Ligi final serisi ikinci maçında Instituto de Cordoba Salı günü saat 03:10’da Boca Juniors ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.47 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.71 olarak beliremiş.

Cordoba normal sezonu 2. sırada bitirdiği için bu seriye saha avantajıyla başlayan taraf oldu. İlk maçta da burada taraftarları karşısında kazanmayı bildiler. Evet zorlandılar ve 79-79 biten normal sürenin ardından ancak uzatma sonunda kazanabildiler. Ama sonuçta 100 sayı bularak hücumda tekrar ne kadar etkili bir takım olduklarını da gösterdiler. O ilk maçta Uruguaylı oyuncuları Pomoli 17 sayı, 7 ribaund, 4 asist, Hoover 16 sayı, Lugarini 16 sayı, 7 ribaund, Copello 13 sayı, 7 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Normal sezonu 4. sırada bitiren Boca ise bu nedenle seriye dezavantajlı başlayan taraftı. Nitekim ilk maçı da bu nedenle deplasmanda oynadılar. Buna rağmen iyi direndiklerini de gördük. Maçı uzatmaya da taşıdılar ama sonrasında savunmada istedikleri gibi direnç ortaya koyamayınca potalarında uzatma kısmında 21 sayı görünce kaybetmekten kurtulamamışlardı 100-96’lık skorla. 

İki takım arasında net bir siklet farkı olmadığını ilk maçta gördük aslında. Boca deplasmanda olmasına rağmen rakibini çok zorlamış ama Cordoba ev sahibi avantajını en iyi şekilde kullanarak rakibinin sürpriz yapmasına ve servis kırmasına izin vermemişti. Açıkçası bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Ev sahibi ekibin avantajını yine iyi kullanarak Pomoli, Hoove, Copello gibi silahların liderliğinde kazanacağını düşünüyorum. Riski azaltmak adına handikapsız galibiyetlerini önereceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.47
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …