Anasayfa / Arjantin Ligi / Instituto de Cordoba – Boca Juniors İddaa Tahmini 24.05.23

Instituto de Cordoba – Boca Juniors İddaa Tahmini 24.05.23

Arjantin Ligi yarı final serisi 2. maçında Instituto de Cordoba Perşembe günü saat 03:00’da Boca Juniors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Cordoba normal sezonu lider olarak tamamladı ve bu paralelde play-off sahnesinde de etkili performanslar sergileyerek yarı final serisine geldi. Burada da saha avantajına sahip olacak ki ilk maçı da evinde zaman zaman zorlansa da 4 sayı farkla kazanmayı bilmişti. O maçta zaman zaman milli formayı da terleten Gallizzi 19 sayı ve Luciano Gonzalez ile Copello da 13’er sayıyla takımlarına galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Boca ise normal sezonu 5. sırada bitirmesine ve çeyrek finalde saha avantajı olmamasına rağmen 0-3 ile seriyi süpürmüştü. Ancak tabiki bu seriye beklendiği üzere kaybederek başladılar. Güçlü rakipleri karşısında aslında iyi direnmişlerdi ama sonunu getiremediler ve 78-74 ile kaybetmekten kurtulamadılar. O maçta Franco Balbi 22 sayı, Raven Barber 15 sayı, 5 ribaund ve Marcos Mata 11 sayı, 6 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

Cordoba evindeki ilk maçta zaman zaman zorlansa da Gallizzi liderliğinde kalite farkını ortaya koymuş ve taraftar desteğini de arkasına alarak son anları daha iyi oynamış, 4 sayı farkla da olsa kazanmayı bilmişti. Şimdi ilk maçın stresini ve baskısını üzerlerinden attılar. Evlerinde oynamanın avantajını daha iyi kullanacaklarını ve bir kez daha düşük farkla da olsa kazanarak saha avantajlarını koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.56
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …