Anasayfa / Arjantin Ligi / Instituto de Cordoba – Ciclista Olimpico İddaa Tahmini 04.07.24

Instituto de Cordoba – Ciclista Olimpico İddaa Tahmini 04.07.24

Arjantin Ligi yarı final serisi 5. ve son maçında Instituto de Cordoba Perşembe günü saat 04:00’da Ciclista Olimpico ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.44 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.60 olarak belirlemiş.

Cordoba seriye saha avantajı ile başlayan taraftı normal sezonu 2. sırada tamamladığı için. Bunu da kullandı ve evlerinde hata yapmadılar, deplasmanda iki kere kaybettikleri için seride eşitliği bozamadılar. Son olarak konuk oldukları Olimpico’ya 8 sayı farkla kaybetmişlerdi. 70 sayıda kaldıkları o maçta Pomoli 33 sayı, 8 ribaund ve Cosolito 19 sayı, 4 ribaund ile direnen yegane isimlerdi. Şimdi serinin karar maçına evlerinde çıkacaklar, kazanan final biletini kapacak ve Boca’nın rakibi olacak. 

Olimpico normal sezonu 3. sırada bitirdiği için seriye dezavantajlı başladı. Deplasmandaki ilk 2 maçı üst üste kaybedince elenme korkusunu sürekli hissetiler. Ama evlerinde üst üste kazanarak kolay lokma olmaıklarını gösterdiler. Son maçı 8 sayı farkla kazanırken Aguerre 18 sayı, Machuca 14 sayı, 4 asist, Negrete 14 sayı, 5 ribaund, Tabarez 12 sayı, 5 ribaund, 5 asist ve Romano 10 sayı, 8 ribaund, 4 asist ile galibiyeti getiren isimlerdi. 

Cordoba serideki ilk 2 maçı evinde kazanmıştı ve bu anlamda da psikolojik üstünlüğün bu tamam mı devam mı maçında onlardan yana olduğunu söyleyebiliriz. Evet son maçı deplasmanda kaybederek buraya geliyorlar ama artık taraftar desteği de arkalarında olacak bu karar maçında. Son maçta olduğu gibi Pomoli ile Cosolito’nun liderliğinde iyi bir basketbol oynayacaklarını, bu kez o isimlere destek de alarak kazanacaklarını, final biletini kapan taraf olacaklarını tahmin ediyourm. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.44
intobet Oranı: MS 1 – 1.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …