Anasayfa / Arjantin Ligi / Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 08.05.23

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 08.05.23

Arjantin Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Instituto de Cordoba Pazartesi günü saat 03:00’da Riachuelo ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Cordoba normal sezonu lider olarak tamamladı ve bu sayede de ilk turu bay olarak geçti, direkt olarak çeyrek finalden başlıyor play-off macerasına. Normal sezonu lider olarak bitirmelerinde temel faktör ise kuşkusuz evlerindeki başarılı performanstı. Bu sahada çıktıkları 19 maçtan tam 18 galibiyet elde ettiler! Ayrıca son 3 iç saha maçlarını sadece kazanmadılar, rakipleri ezip geçtiler. Sırasıyla 19, 25 ve 20 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. 

Riachuelo ise normal sezonu 11. sırada bitirdiği için son 16 turundan başlamıştı macerasına ve oradaki seride saha avantajları olmamasına rağmen 6. sıradan gelen rakipleri Olimpico’yu 1-3 ile elemeyi başarmışlar, rakibe soğuk bir duş aldırmışlardı. O serideki 2 deplasman maçında da güçlü rakiplerine karşı 16 ve 10 sayı farkla üstünlük kurarak tüm takımlara play-off’da kolay lokma olmadıklarını göstermişlerdi. 

Cordoba normal sezonun lideri ve özellikle evindeki maçlarda özel performanslara imza atan, bu salonu kale gibi koruyan bir takım. 19 maçta sadece 1 kere kaybettiler! 19 Nisan’dan beri dinleniyorlar ve bu seriye hazırlanıyorlar. Luciano Gonzalez ve Gallizzi liderliğinde kalite artı tecrübe farkını sahaya koyacaklarını, taraftar desteğini de arkalarına alarak sezonun flaş takımlarından biri olan Riachuelo’ya ilk maçtan mesajı vereceklerini tahmin ediyorum.  

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.59
Hovarda Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.74
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …