Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / İspanya – Angola İddaa Tahmini 03.07.24

İspanya – Angola İddaa Tahmini 03.07.24

Valencia’da düzenlenen 2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvası 2. maçında ev sahibi İspanya Çarşamba günü saat 21:30’da Angola ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet ev sahibinin limitini 91.5 olarak açıklamışlar. 

İspanya ev sahibi avantajına sahip olduğu bu grupta da Valencia’daki turnuvanın genelinde de favori kuşkusuz. İlk maçta da grubun zayıf halkası konumundaki Lübnan karşısında sergiledikleri performansla gösterdiler ki rakiplere acımayacaklar! Zayıf rakipleri karşısında baştan sona üstün götürdükleri o karşılaşmada, fazla zorlanmadan sadece 3. viteste oynayarak bile 104 sayı üretmişlerdi! 

Angola Afrika kıtasının istikrarlı ve dişli takımlarından birisi. Ancak son yıllarda jenerasyon değişiminin de etkisiyle eski güçlerinde olmadıklarını belirtelim. Dünya Kupası’nda Sudan’a 78-101 ile kaybederek kapanış yapmalarının yanı sıra Afrika Kupası’nda da Tunus’a 82-73 ile kaybetmişlerdi son olarak. Kadrolarına baktığımızda NBA oyuncuları, Bruno Fernando öne çıkarken, Dundao, Silvio De Sousa ve Bango da diğer katkı vermesi gereken isimler konumundalar. 

Koç Scariolo’nun elinde Lorenzo Brown, Llull, Rudy, Juancho, Willy gibi değerli isimler var ama ilk maçta bunlara bile ihtiyaç duymadan Aldama (17 sayı, 9 ribaund), Garuba (15 sayı, 8 ribaund), Pradilla (14 sayı) gibi yeni jenerasyonun etkili çember altı oyuncularıyla 100 sayı baremini beçmişlerdi. Bu maçta da kendi sikletlerinde olmayan Angola’nın onları yavaşlatabileceğini düşünmüyorum. İspanya’nın bir kez daha farklı kazanırken 90 baremini zorlanmadan geçmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (91.5) – 1.41
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (91.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …