Güncel
Anasayfa / Hazırlık Maçları / İspanya – İran İddaa Tahmini 03.07.21

İspanya – İran İddaa Tahmini 03.07.21

Milli takımlar Hazırlık Maçları kapsamında İspanya Cumartesi saat 17:00’da İran ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 149.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Son Dünya Şampiyonu İspanya, Tokyo Olimpiyatları öncesinde hazırlık kampına başladı. Tam anlamıyla bir yıldızlar topluluğuna sahip koç Scariolo. Gasol kardeşler, Hernangomez kardeşler, Llull, Rubio, Rodriguez bu kadroda tecrübeleri ve yetenekleriyle başı çeken isimler konumundalar. Her ne kadar ABD de Durant liderliğinde çok güçlü bir kadroyla geliyorl olsa da İspanyollar’ın yine en güçlü favori olduklarını söylemek yanlış olmaz. 

İran ise Asya temsilcilerinden biri olarak Olimpiyatlar’a direkt katılacak ve çok zorlu bir grupta yer alıyorlar. A grubunda Fransa ve ABD ile mücadele edecekler, yani Tokyo’ya sadece turistik gezi için gideceklerini söylemek yanlış olmaz. Haddadi ilk dönemde hazırlık kampında yer almadı ama zaten eski gücünde değil, Sichuan forması ile Çin Ligi’ndeki son maçlarda döküldü adeta. 2020 Şubat ayında oynanan Asya Kupası elemelerinde son kez milli formayı giymişti onda da 14 ve 13 sayılar üreterek vasat bir performans sergilemişti. 

İspanya hazırlık maçı olacağı için elbette daha geniş bir rotasyonla oynayıp yıldız isimleri dinlendirecektir, koç Scariolo kadronun final halini oluşturmak için herkesin durumunu görmek isteyecektir. Zaten İran Haddadi olsa da olmasa da onlara kafa tutabilecek, direnebilecek bir takım. Bu nedenle elbette kazanmalarını bekliyorıum. Ancak handikaplar biraz yüksek açılmış, rotasyon sebebiyle biraz riskli olabilir. Bunun yerine İran’ın 23-27 Haziran arası Japonya’yla üst üste yaptığı 3 hazırlık maçını da dikkate alarak alt seçeneğine yöneleceğim. O maçlarda sırasıyla 57, 72 ve 50 sayı üretebilmişlerdi. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (149.5) – 1.86
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

ABD – İran İddaa Tahmini 28.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları 2. maçında Amerika Birleşik Devletleri Çarşamba saat 07:40’da İran ile karşılaşacak. İddaa …