Anasayfa / Genel / İspanya – Romanya Maçı İddaa Tahmini 04.09.2017

İspanya – Romanya Maçı İddaa Tahmini 04.09.2017

İspanya - Romanya Maçı İddaa Tahmini 04.09.2017
İspanya – Romanya Maçı İddaa Tahmini 04.09.2017

Eurobasket‘in en büyük favorisi İspanya ile ev sahibi olmalarına rağmen en zayıf halkalardan biri olan Romanya C grubu mücadelesinde 4 Eylül Pazar günü akşam saat 20:30’da Romanya Cluj Napoca Polyvalent Arena’da karşı karşıya gelecekler.

İspanya’nın net favori olduğu maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Romanya lehine 35.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 153.0 olarak set edilmiş. İddiaa’da 695 koduyla açılan maçta Romanya lehine 35.5 handikap set edilirken toplam sayı limiti de 153.5 olarak belirlenmiş.

Boğalar Çok Formda

İspanya çok fazla eksiği olmasına rağmen turnuva başlarken en büyük favorilerden biriydi ve bunu da ilk iki maçta net olarak ortaya koydular. Elbette farklı kazandıkları takımlar Karadağ ile Çek Cumhuriyeti onların kalibrelerinin oldukça altındaydı ancak yine de oynadıkları keyif veren basketbol ve tecrübeli isimlerin dahi aç olmaları ve üst düzey konsantrasyonla mücadele etmeleri turnuvanın ilerisi için de rakiplere net mesajlar vermelerine neden oldu. Özellikle Pau Gasol’un bir kez daha turnuvayı domine edecek şekilde hem mental hem de fiziksel olarak hazır durumda olması rakiplerinin gözünü hayli korkutmuş durumda. Bu maçta da zayıf Romanya’ya acımayacaklarını düşünüyorum.

En Zayıf Ev Sahibi

Grup maçlarına ev sahipliği yapan takımlarından en zayıfı tartışmasız Romanya. Hücumda Büyükçekmece forması giyecek Moldoveanu dışında ellerinde fazla bir opsiyon yok ve bu nedenle çok kısır bir takımlar, ilk iki maçta ortalama 63 sayı bulabildiler. Düşük tempoda oynamak zorunda kalıyorlar ki minimum top kullanıp minimum top kaybı yaparak rakiplerini de bu şekilde yavaşlatmaya çalışıyorlar. Savunmada sert ve fiziksel oynayıp rakiplerini durdurmaya çalışsalar da atlet bir çember koruyucusuna sahip olmamaları ve bir çok oyuncunun basketbol IQ’sunun vasat olması onları kırılgan bir takım haline getiriyor.

İspanya – Romanya İddaa Tahmin

İspanya’nın bu gruptaki zayıf rakiplere neler yaptığını ilk iki maçta net olarak gördük. Bu maçta da Romanya’ya karşı net bir üstünlük kuracaklarını ve handikapı da geçerek kazanacaklarını düşünüyorum. Romanya tempoyu düşürmeye çalışsa da İspanya’nın yine 100 sayılara yaklaşabileceğini ve bu  nedenle üst seçeneğinin de değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Güven indeksi: 8/10

İddaa Oranı: MS 1 (-35.5) / 1.70 & ÜST (153.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 1 (-35.5) / 1.91 & ÜST (153.0) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Detroit Pistons İddaa Tahmini 22.10.22

NBA normal sezonda cumartesi sabaha karşı 02:30’da New York Knicks Madison Square Garden’da Detroit Pistons’ı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir