Anasayfa / Genel / İsrail – Gürcistan Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

İsrail – Gürcistan Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

İsrail - Gürcistan Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017
İsrail – Gürcistan Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

Eurobasket‘in son maçta kendini bulan ev sahiplerinden İsrail ile ilk maçtan sonra büyük bir düşüş yaşayan Gürcistan B grubu  mücadelesinde 5 Eylül Salı günü akşam saat 21:30’da İsrail Tel Aviv Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Çekişmeli geçmesini beklediğim maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Gürcistan lehine 1.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 155.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 985 ve 805 koduyla açılan maçta Gürcistan lehine 1.5 handikap set edilmişken toplam sayı limiti de 155.5 olarak belirlenmiş.

Son Maçta Toparlandılar

İsrail ev sahibi olmasına rağmen çok kötü bir başlangıç yapmış ve önce İsrail’den sonra da Litvanya’dan fark yiyerek hayal kırıklığı yaratmışlardı. Ancak son maçta grubun namağlup takımı Almanya karşısında müthiş bir mücadele sergileyerek ilk maçların aksine ikiye katladıkları hücum performansları ile galibiyete ulaşmayı bildiler. Tabi bunu son topta yapmış olmaları da takımın maç kazanma konusundaki özgüvenini de ekstra yukarı çekmiş oldu. Casspi ve Mekel dışında bir skorer daha buldukları maçlarda işler onlar için yolunda gidiyor. Maç maç takıma ısınan devşirme uzunları Howell da şimdilik bu görevi layikiyle yerine getiriyor. Taraftarın da yeniden takıma inandığı İsrail kendi evindeki bu maçta artık favori konumunda.

İlk Maç Sürprizmiş

Hazırlık maçlarında çok iyi bir grafik çizen sonrasında da ilk maçta Litvanya gibi bir basketbol ekolünü deviren Gürcistan için sürpriz kelimesini hiç kullanmamıştım. Ama sonrasında sergiledikleri performans ile beni yanılttılar. Önce Almanya karşısında facia bir hücum performansının ardından çift haneli kayıp yaşadılar sonra da turnuvanın en vasat takımlarından biri olan Ukrayna’dan tam 88 sayı yiyip tekrar kaybettiler. Hücumda Shengelia’nın düşen performansı ve Pachulia’ya kadar yeteri kadar yardımcı olamaması, Dixon’ın da ortalama altı kalması sonucu üretkenlikte sorun yaşıyorlar. Ukrayna karşısındaki savunmalarını devam ettirirlerse zaten turnuvada yaşayabilmeleri pek mümkün değil. Bu maçta silkinip kendilerine geleceklerdir.

İsrail – Gürcistan İddaa Tahmin

Moral depolamış ve taraftarını tekrar arkasına almış olan İsrail’in serbest düşüşte olan Gürcistan karşısında bir adım önde olduğunu ve Gürcistan’ın ortaya çıkan savunma zaaflarını değerlendirerek galibiyete ulaşacağını düşünüyorum. Handikapı aşıp kazanırlar.

Güven indeksi: 8/10

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) / 1.70 & ML 1 / 1.55

Bets10 Oranı: MS 1 (-1.0) / 1.91 & ML 1 / 1.83Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Detroit Pistons İddaa Tahmini 22.10.22

NBA normal sezonda cumartesi sabaha karşı 02:30’da New York Knicks Madison Square Garden’da Detroit Pistons’ı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir