Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / İsrail – İtalya İddaa Tahmini 14.07.19

İsrail – İtalya İddaa Tahmini 14.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 2.gün mücadelesinde İsrail Cumartesi saat 20:30’da İtalya ile karşılaşacak. Bets10 İtalya lehine 2.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

İsrail Avdija liderliğinde turnuvanın iyi takımlarından biri olduğunu gösterdi ilk maçta. Güçlü Sırbistan karşısında direndiler ama 11 sayı farkla kaybettiler. Avdija’nın yanına Madar gibi bir ismi sürpriz olarak da çıkardılar ve ikisinden gelen 38 sayılık katkı onları Sırplar karşısında ayakta tuttu.

İtalya ise turnuvaya Ukrayna gibi zayıf bir takımla karşılaşarak başladı. Bunun da avantajını kullandı ve 27 sayı farkla kazanarak özgüven seviyelerini de yükselttiler. Caruso ve Stefanini liderliğinde turnuvanın tehlikeli takımlarından biri olacaklarını net olarak gösterdiler.

Ev sahibi İsrail turnuvaya güçlü Sırbistan karşısında başladı ve kolay lokma olmayacaklarını gösterdiler. Şampiyon ünvanını korumaları epey zor olacak Zoosman’ın yokluğunda ama Avdija liderliğinde İtalya ile kafa kafaya mücadele edeceklerini ve kolay teslim olmayacaklarını düşünüyorum. İtalya’nın Ukrayna galibiyeti biraz aldatıcı olabilir, İsrail’in zor da olsa bu maçtan galibiyet çıkarmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) / 1.82
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

San Pablo Burgos – AEK İddaa Tahmini 22.01.20

FIBA Şampiyonlar Ligi 12.hafta mücadelesinde San Pablo Burgos Çarşamba saat 22:30’da AEK ile karşılaşacak. İddaa …