Anasayfa / ADATIP Sakarya BŞB / İstanbul BBSK – Adatıp Sakarya BŞB İddaa Tahmini 30.03.19

İstanbul BBSK – Adatıp Sakarya BŞB İddaa Tahmini 30.03.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 24.hafta mücadelesinde İstanbul BBSK Cumartesi saat 20:00’da Adatıp Sakarya BŞB ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 19.5 handikap belirlemişkern Bets10 ise handikapı 18.5 olarak açıklamış.

İstanbul BBSK evinde kazandığı Daçka maçıyla düşme potasından 1 maç da olsa uzaklaşmış ve rahat bir nefes almıştı. Ancak geçen hafta Banvit deplasmanında tam 32 sayı fark yediler ve darmadağın oldular. Evlerinde ise son iki maçlarını kazandılar, Daçka’dan önce de kendi adlarına sezonun en kritik maçlarından birinde Afyon’u yenmeyi başarmışlardı.

Sakarya cephesinde işler hiç yolunda gitmiyor. Haftaiçi koç Bulkaz’ın istifasına yönelik haberler çıksa da tecrübeli koç bunu reddetti ve Belediye’den gelen destekle bu maça çıkacakları haberi geldi. Ancak oyuncuların paraları ödenmediği için uzun süredir antrenman yapamıyorlar ve sadece maçlarda toplanıyorlar. Özetle sıkıntılı günler devam ediyor.

Koç Yavuz’un öğrencileri Holloway ve Semih liderliğinde son 2 iç saha maçlarını kazanarak pes etmediklerini gösterdiler. Ellis ve Heslip’in de çok verimli oynamaları ellerini epey rahatlatmış durumda. Bu maçta tıpkı Afyon maçı gibi onlar için sezonun hedef maçlarından biri. Sakarya için de aynı şekilde çok kritik bir maç ama onların durumlarını düşündüğümüzde pek de direnebilecekleri bir maç olduğunu düşünmüyorum. Haftalardır antrenman yapamayan Sakarya’nın artık ligde kalması her geçen gün sıkıntıya giriyor.

İddaa Oranı: MS 1 (-19.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-18.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Ionikos – Aris İddaa Tahmini 26.09.20

Yunanistan Kupası çeyrek final maçında Ionikos Cumartesi saat 18:00’da Aris ile karşılaşacak. JetBahis misafir takımın …