Anasayfa / Beşiktaş Sompo Japan / İstanbul BBSK – Beşiktaş Sompo Japan İddaa Tahmini 11.04.19

İstanbul BBSK – Beşiktaş Sompo Japan İddaa Tahmini 11.04.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 19.hafta erteleme maçında İstanbul BBSK Perşembe saat 19:00’da Beşiktaş Sompo Japan ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının direk galibiyeti için 1.25 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.32 olarak açıklamış.

İstanbul BBSK 6 galibiyetle Sakarya’nın bir maç önünde ve onların durumlarını dikkate aldığımızda artık ligde kalmayı garantilediler diyebiliriz. Zaten takımın yıldız skoreri Holloway de ödemelerini alamadığı için ayrıldı, artık onsuz yola devam edecekler. Son 3 maçlarından ikisinde de ciddi farklarla kaybettiler, Banvit’e 32 ve Fenerbahçe’ye 23 sayı farkla yenilmişlerdi.

Beşiktaş ise yaşadığı düşüşe ve Benzing’in sakatlığı artı Rich’in takımdan ayrılmasına rağmen son maçta Daçka’yı deplasmanda yenerek pes etmediğini gösterdi. 12 galibiyetle 8.sırada yer alıyorlar ve play-off yarışından kopmamış durumdalar. Deplasmandaki son 3 maçların ikisinde Daçka dışında Afyon’u da 3 sayı farkla yenmişlerdi.

İBB Holloway’in de takımdan ayrılmasıyla artık tamamen havlu atmış durumda. Zaten son maçlarda ciddi farklar da yediler bu rahatlıktan dolayı. Ayrıca İstanbul’da halen belediye seçim sonuçlarının da resmileşmemiş olması takımdaki belirsizliği ciddi şekilde arttırmış durumda. Beşiktaş ise her ne kadar finansal problemler yaşasa da Daçka’yı yenerek play-off iddiasını sürdürdü. Bu maçta da havlu atmış rakibi karşısında kazanacaklardır.

İddaa Oranı: ML 2 / 1.25
Bets10 Oranı: ML 2 / 1.32
Güven İndeksi: 9/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sassari – Venezia İddaa Tahmini 22.09.19

Bari’nin ev sahipliğinde düzenlenen İtalya Süper Kupa finalinde Sassari Pazar saat 21:30’da Venezia ile karşılaşacak. …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.