Anasayfa / Genel / İstanbul BBSK – Büyükçekmece İddaa Tahmini 14.10.17

İstanbul BBSK – Büyükçekmece İddaa Tahmini 14.10.17

İstanbul BBSK - Büyükçekmece İddaa Tahmini 14.10.17
İstanbul BBSK – Büyükçekmece İddaa Tahmini 14.10.17

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi‘nde 2.hafta maçında, Gaziantep 14 Ekim Cumartesi öğleden sonra saat 15:15’de Pınar Karşıyaka‘yı konuk edecek.

Maçın analizine geçmeden önce hem iddaa kapsamındaki hem de bahis dünyasının lider platformlarından Bets10’daki baremlere bir göz atalım. Bets10’da deplasman takımı lehine 2.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 157.5 olarak set edilmiş. İddaa’da 808 koduyla açılan maçta deplasman takımı lehine 2.5 handikap set edilmişken toplam sayı limiti de 157.5 olarak belirlenmiş.

Kısa Savunması Problem

Koç Erdoğan’ın ekibi FIBA Europe Cup ön elemeleri ile açmıştı sezonu ve buradan çıkarak normal sezon biletini de kapmayı başardılar ki bu bölümde takımın atlet uzunu Buckner’dan da faydalanamadılar. BSL’nin açılış maçında ise ligin yeni takımı Eskişehir ile karşılaştılar. Maçın büyük bölümünde kontrolü rakibe vermiş olmalarına rağmen son bölümde iki uzun Buva ve Bircevic liderliğinde güzel bir geri dönüşe imza atarak maça ortak oldular. Sloven kanat oyuncusu Klobucar’ın skoru sırtladığı son bölümde Eskişehir guardlarına karşı savunmada geri adım atmasalar kazanmaları içten bile değildi ama Rowland ve Baron’ı bırakın durdurmayı yavaşlatamadılar bile. Sakatlığı iyileşen atletik uzun Buckner bu maçta kadroda olacak.

Tecrübeli Guardlar

Büyükçekmece de rakibi gibi sezona FIBA Europe Cup elemeleri ile başlamış ve onlar da başarılı olarak normal sezon gruplarına katılmaya hak kazanmışlardı. Ligin açılış maçında ise hanelerine galibiyet yazdırdılar, ligin yeni takımı Sakarya’yı kötü başladıkları maçın ardından 71-64 ile yenmeyi başardılar. Çekişmeli geçen maçta skor gibi istatistikler de kafa kafayaydı. Ufak hatalar kazananı belirlerken son bölümde oyuna ağırlığını koyan iki tecrübeli guard, Wright ve Walker toplamda 34 sayı gönderdiler Sakarya potasına. Oyunun diğer tarafında, savunmada ise boyalı alanı çok iyi kapattılar, rakibin en güçlü olduğu noktada Fall, Boothe ve Jankovic’i sadece 18 sayıda tutmayı başardılar.

İstanbul BBSK – Büyükçekmece İddaa Tahmini

İstanbul BBSK aslında disiplinli ve sert bir savunma takımı ama rakiplerin kısalarını durdurma konusunda sezon başında ciddi problemleri var. Bu maçta da karşılarında Wright ve Walker gibi iki delici, tecrübeli guard olacak. Bu nedenle savunmada işleri hiç kolay değil. Büyükçekmece’nin sürekli tempoyu forse edeceğini İBB’nin de koşan uzunları ile bu tempoya eşlik edeceğini düşünüyorum ve üst seçeneğini öneriyorum.

Güven İndeksi: 7/10

İddaa Oranı: ÜST (157.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ÜST (157.5) / 1.90

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Teksüt Bandırma – Meksa Yatırım Afyon Belediyespor İddaa Tahmini 15.12.19

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 12.hafta mücadelesinde Teksüt Bandırma Pazar saat 20:00’da Meksa Yatırım Afyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir