Anasayfa / Darüşşafaka Tekfen / İstanbul BBSK – Darüşşafaka Tekfen İddaa Tahmini 17.03.19

İstanbul BBSK – Darüşşafaka Tekfen İddaa Tahmini 17.03.19

Türkiye Basketbol Süper Ligi 22.hafta mücadelesinde İstanbul BBSK Pazar saat 20:00’da Darüşşafaka Tekfen ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 158.5 olarak belirlemiş.

İBB 4 galibiyetle son sırada yer alıyor ve averajla Afyon’un gerisindeler. Hazır rakipleri bu hafta kaybetmişken bir fırsat yakalayıp iyi durumda olmayan Daçka’yı devirmeye çalışacaklar. Bunu yaparken de Ellis, Holloway ve Heslip gibi önemli skor opsiyonlarını devreye sokacaklarını, Semih’i de pota altında etkili kullanabileceklerini düşünüyorum. Evlerindeki son 3 maça baktığımızda zaten ikisinde skor sorunu çekmediklerini gördük, sırasıyla 173 ve 169 sayı çıkmıştı bu maçlarda.

Daçka ise şuanda play-off yarışının 3 maç uzağında kalmış durumda ve acilen galibiyetlere hatta seriye ihtiyacı var tekrar yarışa dahil olabilmek için. Bunun için de tempyu yükseltip hücuma daha fazla önem vermeleri gerekiyor, son maçlarında da Karşıyaka’yı aynen bu şekilde devirmişlerdi, 93-78’lik skorla. Douglas ve Evans liderliğinde, pota altında da Eric’in katkılarıyla hücumu forse edeceklerdir.

İBB Holloway liderliğnde fırsat buldukça tempoyu forse eden bir takım ki Heslip ile Ellis de bu tempoda verimlilikleri çok daha fazla artan oyuncular. Daçka ise Douglas yönetiminde Kidd, Evans ve Eric gibi atlet oyuncuları iyi kullanan, tempo bulduğunda yüksek sayılara çıkabilen bir takım. İBB’nin savunmadaki zaaflarını da düşündüğümüzde Daçka’nın 85 sayıları geçmesini bekliyorum ki İBB de en az 80 sayı ile karşılık verecektir. Bu nedenle tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (159.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (158.5) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Limoges – Nanterre İddaa Tahmini 26.09.20

Fransa JeepElite Pro A açılış haftasında Limoges Cumartesi saat 21:00’da Nanterre ile karşılaşacak. İddaa ev …