Anasayfa / İddaa Tahminleri / İstanbul BBSK – Türk Telekom İddaa Tahmini 14.04.19

İstanbul BBSK – Türk Telekom İddaa Tahmini 14.04.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 26.hafta mücadelesinde İstanbul BBSK Pazar saat 17:30’da Türk Telekom ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

İstanbul BBSK’da takımın lideri ve en önemli skor opsiyonu Holloway takımdan ayrıldı. Onun yokluğunda oynadıkları son 2 maçta da çok zorlandılar. Önce deplasmanda Fenerbahçe’den 23 sonra evlerinde Beşiktaş’tan 8 sayı fark yediler. Sakarya’dan 1 maç önde olmaları ve ikili averajda da önde olmaları onları epey rahatlatmış durumda. Çünkü bitik durumda olan Sakarya’nın artık bir maç daha kazanması mucize olacak.

Türk Telekom ise 13 galibiyete ulaştı son haftalarda aldığı iyi sonuçlarla ve hedefledikleri 4.sıradan 2 maç uzaktalar. Son 2 maçlarını evlerinde oynamanın da avantajıyla Pınar Karşıyaka’yı 17 ve Büyükçekmece’yi 19 sayı farkla yenerek rahat bir nefes almışlardı, moraller yüksek ve istim üstünde olduklarını söyleyebiliriz. Son deplasman maçlarında da güçlü Tofaş karşısında iyi direnmişler ama 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı.

İBB Holloway’in de takımdan ayrılmasıyla artık tamamen havlu atmış durumda, herhangi bir iddiaları kalmadı. Zaten son 2 maçlarında da bunu net olarak görmüştük. Türk Telekom ise play-off yarışında kendisine iyi bir sıralama kapabilmek için son maçlarda vites arttırmış durumda. Son 2 maçlarını evde oynamalarının da avantajıyla kazandılar ve moral depoladılar. Bu maçta da havlu atmış rakiplerinin direncini kırmakta zorlanmayacaklarını ve handikapı aşarak kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-6.5) / 1.76
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gravelines – Fos Sur Mer İddaa Tahmini 26.04.19

Fransa JeepElite Pro A 30.hafta mücadelesinde Gravelines Perşembe saat 21:00 Fos Sur Mer ile karşılaşacak. …