Güncel
Anasayfa / Almanya Milli Takımı / İtalya – Almanya Hazırlık Maçı İddaa Tahmini 08.09.18

İtalya – Almanya Hazırlık Maçı İddaa Tahmini 08.09.18

2019 FIBA Dünya Kupası elemeleri kapsamında hazırlıklarını devam eden takımlardan İtalya Almanya‘nın ev sahipliğinde düzenlenen Super Cup turnuvasında ev sahibi ile 3.lük maçına çıkacak. Karşılaşma 8 Eylül Cumartesi saat 18:30’da başlayacak. İddaa bu maç için barem belirlemezken Bets10 ise Almanya’nın handikapsız galibiyeti için 1.62 oran açıklamış.

İtalya turnuvanın ilk maçında Çekya ile karşılaşmış ve Satoransky-Vesely ikilisine karşı savunmada çare bulamadıkları gibi hücumda da sınırlı olan kadrolarının da etkisiyle özellikle ilk bölümlerde rakibe cevap vermekte çok zorlanmışlardı. Rakibin temposuna ikinci yarıda ayak uydurup bir kaç kere geri dönüş çabası içine girseler de Çekya’nın enerjik oyununa cevap veremedikleri için üstünlüğü ele alamadılar hiç.

Almanya ise ev sahibi olarak başladığı turnuvada, ilk maçta 12 dev adam ile karşılaşmış ve onlar da Schröder dışında ayakta kalmakta zorlanmışlardı. Özellikle Cedi ve Furkan’ın enerjik oyunu artı bireysel yetenekleri karşısında savunmada çözüm bulamamışlardı. Schröder maçın ikinci yarısında Zirbes’i ve diğer uzunları devreye sokmaya çalışsa da yeterli olmamıştı. Özellikle diğer NBA temsilcileri Kleber hayal kırıklığı yaratmıştı ilk maçta Almanlar adına.

Almanya ilk maçta milli takımımıza karşı elinden geleni yaptı ve özellikle Schröder gayet formda, hazır göründü. Her ne kadar takımın geri kalanı ona ayak uyduramamış olsa da zamanla bu süreci daha efektif hale getireceklerini düşünüyorum. Bu maçta da karşılarında hiç hazır görünmeyen ve özellikle en iyi yaptıkları savunmada bile sınıfta kalan bir İtalya olacak. Ev sahibi avantajının etkisi ve Schröder faktörü ile Almanya’nın galibiyete oldukça yakın olduğunu düşünüyorum.

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: MS 2 / 1.62Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Almanya – Polonya İddaa Tahmini 18.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında evinde düzenlenen turnuvada Almanya Pazar saat 16:00’da Polonya‘yı konuk edecek. İddaa …