Anasayfa / Genel / İtalya – Almanya Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

İtalya – Almanya Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

İtalya - Almanya Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017
İtalya – Almanya Maçı İddaa Tahmini 05.09.2017

Eurobasket‘in iki iddialı ekibi İtalya ile Almanya B grubu  mücadelesinde 5 Eylül Salı günü öğleden sonra saat 18:30’da İsrail Tel Aviv Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Çekişmeli geçmesini beklediğim maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Almanya lehine 2.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 143.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 983 ve 803 koduyla açılan maçta Almanya lehine 2.5 handikap set edilmişken toplam sayı limiti de 143.5 olarak belirlenmiş.

Bildiğimiz Gibi Sert ve Diri

İtalya hazırlık maçlarında da izlediğimiz üzere savunması ile ayakta kaldı şimdiye kadar. İlk iki maçlarını kazanırken hem İsrail’i hem de Ukrayna’yı düşük skorlarda tutmayı başarmışlardı. Hücumda ise Datome ve Belinelli’nin performansı şimdiye kadar yeterli oldu. Hatta son maçta güçlü Litvanya’yı bile neredeyse bu şekilde yeniyorlardı. Tempoyu düşük tutup her hücumu verimli olarak kullanmaya çalışıyorlar. Bunun yanında savunmada sert uzunlara sahip olmanın avantajı ile ortayı iyi kapatıp kısalar üzerindeki baskıyı istedikleri gibi arttırıyorlar. Onlara karşı yarı sahada hücum etmek gerçekten kolay değil.

Schröder ile Emin Adımlar

Turnuva başlarken Almanya eski gücünden uzak ve ancak orta şekerli takımlar arasında yer alır diyorduk. Ama Schröder’in şuana kadar sergilediği yıldız performansı ve hücumda takımı tek başına sürüklemesi ile en önemli eksileri olan skor bulma ve yaratıcılık konusunu çözmüş görünüyorlar. İlk iki maçta hücumda zaten üst düzey olmayan iki rakip Gürcistan ve Ukrayna’yı sert savunmaları ile uyutup düşük tempoda kazanmayı bilmişlerdi. Ancak son maçta İsrail’in taraftar desteği ile ev sahibi avantajını kullanıp tempo yapmasına engel olamadıkları için, maç kim daha çok atacak yarışına döndüğü için kaybettiler.

İtalya – Almanya İddaa Tahmin

İtalya da Almanya da düşük tempolarda kontrollü oynamayı seven ve topun değerini bilen takımlar. Ayrıca sert savunmaları ile ön plana çıktılar şuana kadar. Gruptaki sıralama yarışı adına çok önemli olan bu maçta da sertlik düzeyinin yüksek olacağını ve düşük skorlu bir mücadele izleyeceğimizi düşünüyorum. Ayrıca İtalya bir adım önde.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: ALT (143.5) / 1.70 & ML 1 / 1.40

Bets10 Oranı: ALT (143.5) / 1.91 & ML 1 / 1.65Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir